Zádový motorový rosič Farm 3S



mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 96.18 (?) 
31.8.2014 19:17, zobrazeno: 9095x

Nemá někdo prosím zkušenosti s tímto postřikovačem? díky

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Roman-Lesnictví a dř - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (215) - 209.12 (?), 1.9.2014 0:10

Zkušenost s tímto rosičem nemám, ale co se týče jeho ceny kol. 8 tis. Kč, určitě bych se poohlédl po jiném. 

Docela se kolegovi osvědčil rosič Stihl SR 200D za přijatelnou cenu 12000Kč. Nebylo by pro Vás lepší si připlatit 4 tis. a mít vysokou kvalitu výrobku na dlouhá léta s autorizovaným servisem, než-li se po pár letech vztekat s nelevnou Čínou? Technické data a obrázky rosiče si vygooglujte sám.

Svůj rosič Stihl SR 420 jsem kupoval v r. 2008 za akční cenu 13000Kč. Je to dělník, který se mi zaplatil během pár dnů. Musím to zaklepat, ale v servisu ještě nebyl a to jej používám profesionálně v sezoně a ještě ho půjčuji. Samozřejmě člověku, kterému věřím a který si váží cizích a svých věcí.

Největší využití má na jaře při retardaci třtiny křovištní a některých jednoletých trav v lesních kulturách. Přípravky např. Agill, Fusilade Forte, Pantera,Targa Super a dříve nejlepší graminicid na trhu Gallant Super od společnosti Dow AgroScience.



Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 96.18 (?), 1.9.2014 18:40

no cena je o tretinu vyssi, ale nepochybuji o Stihl jako o kvalitni znacce, napsal jsem servisum kolem, prece jen to bude asi lepsi, chci to na postriky do eko produkce a jak znamo ty jsou drahe a proto poradna mlha je žádoucí

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Roman-Lesnictví a dř - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (215) - 209.12 (?), 1.9.2014 22:45

Věřte mi, že budete spokojený. Kolega si chválí jeho nízkou hmotnost, malý hluk, jednoduché ovládání a spolehlivost.

Jednak mlha je žádoucí a také spolehlivost přístroje. K rosiči dostanete tři druhy trysek na různé druhy ošetření. Všiml jsem si, že u Farmu se rosič ovládá páčkami z boku přístroje. Stihl má veškeré ovládání mimo sytiče na rukojeti. Je to obrovské plus a pohodlí pro obsluhu. Neposlední věc je v jakém pohodlí máte záda. Jak má rosič vypolstrovaný zádový vak.

Představa, že by mi začal postřik s drahými "bacily" téct po zádech z nekvalitního postřikovače. Byl bych dost naštvaný a ve finále bych si šel koupit kvalitní, leč dražší. Jak se znám. 

Jako zajímavost jsem se z velmi ověřeného zdroje dozvěděl, že Stihl začne v budoucnu vyrábět akumulátorový a motorový postřikovač. Pozor, neplést s rosičem!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 18.68 (?), 2.9.2014 6:30

Dobrý den. Najděte si na vinařském serveru diskuzi o tomto rosiči a budete číst, jak to vinaři používají. Náhradní díly bez problémů i servis. Ale pokud jej budete používat tak nějak v pohodě, nějak moc nechápu, co by se na něm mělo kazit. Sám mám už dlouhé roky od Bédi a stále chodí na drc. Ovládání na levé či pravé straně je úplně jedno, je to vymyšlené pro práci, takže není co řešit. Na světě s tím dělají mraky lidí. Vůbec bych se toho nebál. Stanislaw

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 212.40 (?), 29.3.2016 15:38

Popisovaný rosič mám cca 6 let. Letos první závada - asi zapalovací cívka. Prodejce má na skladě bez problémů. Zajišťuje i běžný servis a seřízení. Práce s přístrojem bez problémů. Postříkám i vysokokmeny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika