Výběr motorové kosy - poraďte?



usir - (9)
31.5.2007 12:04
Taky mám tento typ křovinořezu a nemůžu si stěžovat. Mám ho dva roky a žádný problém jsem zatím neměl. Akorát neleju do benzínu ten olej co přímo doporučují, ale olej Sthil (na přesný název si bohužel nevzpomenu).
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 161.9 (?), 30.5.2007 21:06
Osobně mám zkušenost s reklamacemi u firmy Mountfield velmi dobré, i když se jednalo pouze o drobnosti a byly vyřešeny nez problémů. Rovněž servis funguje velmi rychle a pokud se jedná o drobnost, bylo to vždy vyřešeno na počkání. Jednou se mi stalo, že objednaný díl byl dodán se zpožděním a nebyl zajištěn podle mých představ, ale to se asi stane. Mám řadu strojů z prodejního sortimentu Mountfield, které používám jako hobby a musím říci, že k plné spokojenosti. Co se týká modelu 740, tak u všech motorových kos Mountfield uvádá, že jsou osazeny antivibračním systémem.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
usir - (9), 31.5.2007 12:04
Taky mám tento typ křovinořezu a nemůžu si stěžovat. Mám ho dva roky a žádný problém jsem zatím neměl. Akorát neleju do benzínu ten olej co přímo doporučují, ale olej Sthil (na přesný název si bohužel nevzpomenu).
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
skolin - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (78), 1.6.2007 22:34
no ten červený od sthilu  oleo mac nemá moc rád, nejlepší je ten originál Prosint, a nebo od Husqvarny, prostě zelený...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika