Příspěvky uživatele - usir

Technika orby, 13.8.2007
Já Vari systém vlastním cca 10 let, ale orání mi s tím nikdy moc nešlo, nějak jsem to zoral, ale byl jsem vždycky sedřenej jak kůň, proto teď na orání používám opravdové koně, kamarád vlastní dva chladnokrevníky na těžkou práci. S koňmi to má zorané... celý příspěvek >
utoci kuna na cloveka?, 26.7.2007
Jen tak pro srandu králíků na Vás útočit nebude. Ostatně jako všechna zvířata. Zvířata zaútočí, jen když mají strach, jsou vystresovaná, nebo chtějí chránit svá mláďata, hladová (to spíš platí pro velké kočkovité šelmy, ale ty u nás ve volné přírodě... celý příspěvek >
Jasan, 19.6.2007
Dobrý den, Chtěl jsem se zeptat jestli jste někdou nezkoušel systematicky zasázet jasan? Sousedi májí velký vzrostlý strom jasanu a já mám plnou zahradu náletů. Napadlo mne, že bych ty menší nálety vykopal a osázel nimi asi plochu 10x15m. Docela... celý příspěvek >
kdo poradí jak na špačky, 15.6.2007
Taky mohu dopuričit ty CD, házíto odlesky a nelíbí se jim to. Mě se to osvědčilo, což o nějakých strašácích, nebo siulet dravců říct nemohu.
Postavit si sám nebo koupit formu, 1.6.2007
Dobrý den, možná bude lepší forma, ořech má dlouhé kořeny, které by mohly fólii protrhnout.
Zahradní Jezírko - bez stálého přítoku, 31.5.2007
Děkuji, Karas je velice odolná ryba, ale tu bych tam ani nechtěl, spíše ty Japonské kapry. Zajdu si koupit i knížku o zahradních jezírkách, abych se dozvěděl něco i o rostlinách. Já jsem teprv začínající jakoby zahrádkář, tak mi je každá rada dobrá,... celý příspěvek >
Zahradní Jezírko - bez stálého přítoku, 31.5.2007
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda je možné mít zahradní jezírko bez stálého přítoku vody? 
Výběr motorové kosy - poraďte?, 31.5.2007
Taky mám tento typ křovinořezu a nemůžu si stěžovat. Mám ho dva roky a žádný problém jsem zatím neměl. Akorát neleju do benzínu ten olej co přímo doporučují, ale olej Sthil (na přesný název si bohužel nevzpomenu).
Kalač, 10.5.2007
Dobrý den, Já jsem kdysi taky používal 3Kg kalač a neměl jsem s ním dobré zkušenosti, jak s rozbíjením špalků tak se zatloukáním klínů. Byl na mne moc lehký. Proto jsem si za cca 700Kč, pořídil 5Kg kalač. Značku bohužel nevím. S tímto kalačem jsem... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika