Vari Honda nepravidelný chod motoru



J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 209.13 (?)
21.10.2012 19:35
Začátky jsou o seznámení se se strojem a jeho ovládáním. Tak přeji dlouhou spokojenost.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
            
Honda_zahrada_cz - (6) - 231.226 (?), 3.10.2012 17:42

Zdravím, tady ještě jedno video jak motor vynechává, ale je zajímavé, že jsem stroj nechal stát, dolil vrchovatě benzínu a už byl klid až do konce orání. Je možné že by polovina nádržky byla málo?  Je fakt že při orbě je jedno kolo v brázdě a karburátor byl výš, nadržka nakloněna na opačnou stranu, než má výpusť. Asi je tento systém choulostivý i na naklonění. Doufám, že se to nepřidíralo. Vynechávání motoru bude až v konci videa. Jinak si motor i do mirného kopce při orání jen pobrukoval.

Viz video

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 211.99 (?), 3.10.2012 17:53
U předchozích modelů s černou nádrží není dole, jako u červené sběrač paliva a při naklonění dozadu s cca polovinou nádrže začne motoru docházet palivo. Podívejte se do nádrže, na palivový filtr a kde je.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 231.226 (?), 4.10.2012 14:10

Já mám tuto nádržku na benzín viz obrázek který je v jednom předchozím příspěvku nebo zde.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 191.186 (?), 4.10.2012 19:42

Já jsem si právě všiml Vašeho obrázku nádrže. My máme obě verze, černou nádrž i červenou. Vyfotil jsem, jak by to mělo vypadat v nádrži Vašeho motoru. Je možné, že naklonění vs obsah nádrže už bylo velké, když jede motor jinak bez problémů. Filtr je usazený dole ve sběrači paliiva.   



Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
mnkk - (23) - 30.182 (?), 6.10.2012 16:42

Ja mám motor Honda GCV 190 a tento problém (kolisajúce otáčky) mám tiež. Motor som kúpil na jar. Najskor bol problém s tým, že motor nemal v záber vôbec ťah. Dal som to zoštelovať a frézu som odložil. Cca po dvoch mesiacoch som potreboval niečo odviesť a začali kolísať otáčky v celom rozsahu. Odvtedy sa mi stalo dva krát. Nakoniec mi dali na hadičku prívodu paliva z nádrže filter, vraj som mal špinavý karburátor a museli ho vyčistiť. enlightened Nechápem. Frézu som použil zatial 3 krát (celkom 5 hodin). Motor je nový. Na budúci týždeň potrebujem odviesť jednu vlečku, tak som zvedavý.

Som nemilo prekvapený z "kvality Honda motorov".

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 209.139 (?), 6.10.2012 18:56
To není ne -kvalitou motorů Honda, ale benzínem, případně jste koupil motor, který byl delší dobu na skladě. Já na tyto motory nemohu napsat 1 špatné slovo.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
mnkk - (23) - 218.85 (?), 21.10.2012 19:02

Neviem či stal dlho na sklade alebo nie. V stredu som pooral, cca 3 hodiny práce. Všetko bez problémov. Motor išiel krásne. Jasné, že motory Honda sú kvalitné :-) inak by som ho nekúpil. :-) Zamrzí, keď si človek kúpi nový motor za 600€ a za 5 hodín práce je 3x v servise. Snáď už bude všetko OK, vymením olej a budem sa radovať zo spolahlivosti. :-) Ťuk, ťuk...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 209.13 (?), 21.10.2012 19:35
Začátky jsou o seznámení se se strojem a jeho ovládáním. Tak přeji dlouhou spokojenost.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika