Trojramenný nůž do sekačky



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
Standam - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (471) - 106.37 (?) 
6.8.2012 23:28

Zdravím, někteří výrobci používají běžně víceramenné nože a problémy s motory nejsou větší než u klasických nožů. Viz BRILL, sekačka s BS klasik 3,5. Standa.

Čtyřramenný nůž BRILL.
Čtyřramenný nůž BRILL.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 208.245 (?), 7.8.2012 7:21
To jsou ale nože přímo od výrobců sekaček. Navíc na 3 ramenný jsem zatím pozitivní reakce nezaznamenal, mimo samotného výrobce :-).
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
ivap - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (754) - 243.245 (?), 7.8.2012 15:50

Ten fungovat může, protože má sudý počet nožů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 179.232 (?), 7.8.2012 22:20

Zdravím, sudý nebo lichý, je to úplně jedno. Vyvažovačka si popradí s každým nožem. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 224.46 (?), 3.9.2012 16:56

Pane J.S. - co Vy na to?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 217.37 (?), 4.9.2012 16:40
Já se držím toho, co jsem napsal, pokud sekačka neumí od výrobce sekat a sbírat, tak je to drek a je třeba ji vrátit. Pozitivní reakce jsou vesměs ze stejného zdroje. Vystředění má vliv na vibrace, ale ne na obtížný start s těžkým nožem včetně namáhání při otáčkách. Vezměte přední kolo z kola a uchopte je na náboji za konce osy, roztočte, stačí málo a zkuste vyklonit na stranu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 203.74 (?), 14.5.2018 20:47

Nůž pouzivam šest let naprosto v pohodě.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 157.87 (?), 21.12.2012 13:57

Proč to tedy sjejně dobře nefunguje?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 143.98 (?), 11.7.2021 10:47

Maximální spokojenost s trojramenným nožem od Abbeconu. Velice tvrdá ocel, máme ho na obecní sekačce už 5 let. Perfektně seká a sbírá. Tunel se neucpává ani při sekání mokrí trávy. Máme zahradní traktor Al Ko. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 63.163 (?), 4.6.2014 20:33

No nevím jak ostatní, ale já jsem s nožem od firmy Abbecon naprosto spokojen, nemůžu říct křivého slova! Nůý výborně sbírá, motor jede v konstatních otáčkách, otáčky neklesají i při vjetí na větší porost trávy. To že někdo neumí poměřit originální nůž, pošle špatné hodnoty a pak se diví že mu nůž zničil unašeč je blbost samotného uživatele! Mám HQ LC48e a sekačka si jenom hvízdá, spotřeba se mi zdá asi stejná, moožná o něco nižší, ale tak to neřeším, pro mě je hlavní sběr a to už předtím jsem měl dvouramenný nůž s křidélky přímo od HQ a nic moc, až teď 3ramenný od Abbeconu mi pomohl. Takže za sebe můžu jen doporučit. Ano je o něco těžší, na startovaní se musí pomalu, ale nůž si k startu pomůže sám. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika