Sekačky od Mountfieldu



Alino - (5) - 186.102 (?)
27.5.2009 21:18

TDL484TR?Tak tento stroj je jedným z najvydarenejším na našom trhu.Tento stroj dôverne poznám 5 rokov.Môžem povedať len toto ak sa trochu o neho staráte odvdačí sa vám.A čo sa týka hore spomínaných závad na kosačkách.Ak vám prehrdzavie šasí je to vaša chyba.Nečistíte.Tráva je nanesená na steny a ako iste viete je agresivna a dokáže po čase narušiť náter.Pojazd netahá alebo ide tažko preto lebo nemáte našponovaný správne remen pojazdu alebo máte úplne suché a nanamazané prevody v hnacích kolieskach.Čo som menil?Po 4 rokoch membrány karburátoru, vzduchový filter, sviečku(aj ked som nemusel),Remen pojazdu.Všetko je to o starostlivosti a údržbe.Na predajcovi vôbec nezáleží.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
   
host - 24.94 (?), 26.5.2009 13:41

TDL 484 TR mám už 12-tým rokem. A bez problémů. Na motor jsem kromě oleje, filtrů a svíčky ještě nešáhl, zbytek sekačky je O.K. Jo, kupoval jsem 2x nový nůž. Sekačka seče od jara do podzimu, na podzim s ní sbírám listí. Tímhle strojem si mně Mountfield získal, mám od nich i pilu a motorovou kosu.        Dušan Plch.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Alino - (5) - 186.102 (?), 27.5.2009 21:18

TDL484TR?Tak tento stroj je jedným z najvydarenejším na našom trhu.Tento stroj dôverne poznám 5 rokov.Môžem povedať len toto ak sa trochu o neho staráte odvdačí sa vám.A čo sa týka hore spomínaných závad na kosačkách.Ak vám prehrdzavie šasí je to vaša chyba.Nečistíte.Tráva je nanesená na steny a ako iste viete je agresivna a dokáže po čase narušiť náter.Pojazd netahá alebo ide tažko preto lebo nemáte našponovaný správne remen pojazdu alebo máte úplne suché a nanamazané prevody v hnacích kolieskach.Čo som menil?Po 4 rokoch membrány karburátoru, vzduchový filter, sviečku(aj ked som nemusel),Remen pojazdu.Všetko je to o starostlivosti a údržbe.Na predajcovi vôbec nezáleží.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 230.11 (?), 9.6.2009 23:04
Vlastnim kosačku XSW 50 MHS z produkcie GGP zakupenu v Polsku, takmer stejny výrobok predáva Mout./ iba male kolesa a slabšia Honda 135 /. Sama chvála doposialˇ, ale po normalnom bezproblemovom koseni vysokej 45 cm trávy som zistil strihnuté poistne koliky na unašači noža. V Mount.ho majú asi za 10 eura, poradi niekto postup pri demontáži a montáži nového unašača, prípadne oprave starého?Kosacka je v záruke ale tu neuznajú. Ďakujem. Ladislav.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 16.146 (?), 12.6.2009 9:30

Mám týden kosačku od Moutfieldu Oleomac Max53, po prvním sečení mám ustřižené pojistné kolíčky, to jsem byl opatrný najel jsem trochu asi do třech malých krtinců a několikrát se mi zastavila v hutší vyšší trávě. V servisu pán poctivě přezkoumal celou sekačku (hledal zejména chyby obsluhy). Nůž byl po dvou hodinách sekání dosti tupý a bylo tam několik asi 2-3mm dolíčků, údajně najíždím na kameny a mohla by být  ohnutá hřídel motoru. Cena opravy od 600 Kč výše, navíc unašeč musí objednávat... Zároveň syn sekl horší místa 15 let starou sekačkou Mirage, také od Mountfieldu, s tou jsme za ty léta  samozřejně na  kameny najeli, na noži byl jednou 1cm zásek a nikdy se jí nic nestalo. Nechám si unašeč vrátit a napíšu jak to tam je připevněné.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 230.11 (?), 13.6.2009 13:05
Dˇakujem za ochotu, unašač mám zakupený, je to spolu aj s remenicou pre pojazd v jednom kuse, montaž nevyzera zložite, pôvodny je potrebne stiahnutˇso stahovakom a novy nasaditˇcez klin do dražky na hriadelˇ. Ak ustupia zdravotne problemy pustim sa do pr´áce. Cena unašača v Mount. na motor Honda je 11,7 eura.Verim že porúcha sa nam nezopakuje, prajem Vám s novým strojom velˇa bezporuchových motohodin.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 127.251 (?), 21.6.2009 21:08

Dovolte mi pripojit me osobni zkusenosti proverene mnoha lety pouzivani dale uvedenych stroju: krovinorez HQ 235R, koupeny 1997, pouzivany dodnes (2009) ve velmi slozitem podhorskem/lesnim terenu, pokazde mnoho hodin pri stalem drzeni plneho plynu! (neodstranitelna chyba pouzivani meho otce). Vymena pouze prepaleny vyfuk. Chyta stale napoprve, naprosto funkcni, dle meho nazoru neznicitelny. Dale pouzivam z Mountfildu sekacku TORO 800 2T, koupena 1999, seka svahy na kterych se tezko sam udrzim, casto me taha za sebou kdyz se mi smekne bota. Dodnes (2009) naprosto zadna udrzba (06.2009 vymena startovaciho lanka), plne funkcni, diky 2taktu seka trvale velmi prikre svahy. Oba tyto stroje jsem rozhodnuty koupit znovu - nepotrebuji hledat lepsi stroje. 10 let bezporuchoveho a bezudrzboveho provozu je pro me dostacujici. Roman

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 48.118 (?), 22.6.2009 0:22

Zase moje skusenost, motor ma uz skoro kazda sekacka B+S.Co se tyce sasi schvalne se vyrabi, aby se Vam pokazila.Srouby jsou tak mekke, ze sotva 1 sezonu nevydrzi.Servis -7-milety je pouze na motor, kdyz neco jineho reklavujete, tak podle nich je vse spatnou manipulaci.Opravi Vam to, ale zaplatte.A ne malo.Logicky vzato.Kupte si sekacku za napr.11 000 a k tomu dostanete noubuk za 9 000.Vydelek pro M.je kolik?Tak pdle toho uz je jasna kvalita vyrobku.Na rovinu V AAA dostanete mozna kvalitnejsi.Ale toto je muj mazor, i skusenost.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 81.206 (?), 23.6.2009 14:21
Notebook cenu 9000 v žádném případě nemá!! Jsou to u nás již neprodávané modely (asus eee 900A apod.), věřím, že je mountfield koupil velice, velice levně (počítám 1000-2500Kč max). Kromě toho na začátku akce všechny sekačky o několik set korun zdražili, takže si nedělejte iluze, ten notebook si zákazník sám zaplatí, není to dárek, jak by se mohlo zdát!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 165.36 (?), 23.6.2009 17:48

Minulý týden mi kolega v práci - administrátor- ukazoval notebook z Mountfieldu. Říkal, že to takový "aušus"zase není. Vypadá to sice jako hračka, ale funguje to slušně. Pro děti na seznámení s PC ideální. Největší nevýhoda je v tom, že to nemá žádnou mechaniku. Ten "noťas" měl 2GB RAM a disk 70GB. Když už chcete nakupovat v Mountfieldu, tak jsou lepší takové slevy jako loni v září.A nemusíte pak nadávat na jejich prodejní strategii.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 40.188 (?), 25.6.2009 23:29

Dobrý den, mám dotaz co řeknete na to když Vám někdo řekne ze servisu (pokud máte traktor s výkonem 16) angl.trávník, hustý,výška 10cm-že ho musíte sekat na 2x že to nejde najednou?:((nebyl mokrý možná jen malinko-ale pokud by to byla pravda, že se musí sekat na 2X platí to jen v případě, že je mokrý nebo i na sucho, že se musí na 2x.Víte neustále nás překvapuje něco nového(není to Moutf.a říkám si kéž by byl) je to z jednoho obch.řetězce:(a pokaždé co se podaří posekat něco málo je v servisu na seřízení a pokaždé ho vrátí nejede něco jiného-oni to tam nezskouší přímo na trávě a jejich člověka nepošlou aby to seřídil u nás:(jako u blbců-myslím, že už po 5té.. neplní se koš-pak se to vyčistí-stejně to lítá bokem, řemenice volná, jednou se vůbec nedalo pohnout volantem a nože se vůbec netoč.a to pořád vozíte jako blbec a oni jen něco vzkáží a konec a zase něco jiného-výsledek-bordel na zahradě, neustále si půjčovat někde sekačku a pak se dozvíte, že je asi potřeba zvíšit otáčky a zase tam-ale podle čeho to seřídí když trávu ani nevidí??? na nic:((a představte si poprvé co jsme ho rekl.byl potřeba náhradní díl a oni nám tel.že je jim líto, ale byl to nějaký poslední tip, který už se nevyrábí a díl na něj nemohou sehnat... skoro posl.den co měl být u nich měsíc-pak že teda něco našly... máme neustále radostiˇ.Pokud to budete co týden dávat na servis tohle se nepočítá jako určité jejich pochybení, že mají seřídit stroj aby byl funkční?podle mě je to normální a pak má šlapat a dlouho nic a potom jistě něco odchází, ale takto?na co máme právo v tomto případě? Myslím, že máme ten nejjednosušší trávník, ale hustší a ted rekl tohle-useknout kousek a pak zbytek(jinak to nebere vůbec to nejde:(nechává to zasebou.Moc děkuji za radu-peníze samozř.vrátit nechtějí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika