Sekačka Snapper ERDS 16675



host - 58.185 (?)
3.5.2010 10:50

Sekačky Snapper jsou sice designově hezké, ale na zahradě téměř k ničemu. Jsou dělané tak na sečení suchých krátkých trávníků, ne na naši šťavnatou a věčně vlhkou trávu. Místo toho bych se zaměřil např. na Stigu, která má za srovnatelné ceny mnohem lepší stroje.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2   
host - 106.20 (?), 3.5.2010 8:49, zobrazeno: 14869x

Budu kupovat sekačku. Mám vybranou tuhle. Máte někdo zkušenosti s touto sekačkou / značkou? Za cenu 9000,- mi připadně skvělý poměr cena/výkon.

Děkuji Honza

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 106.20 (?), 3.5.2010 9:06

Ještě rozmýšlím nad touto SNAPPER ERDS 19700. Má motor B&S 700, který dle ohlasů by měl být super. Poradíte?

Honza.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 58.185 (?), 3.5.2010 10:50

Sekačky Snapper jsou sice designově hezké, ale na zahradě téměř k ničemu. Jsou dělané tak na sečení suchých krátkých trávníků, ne na naši šťavnatou a věčně vlhkou trávu. Místo toho bych se zaměřil např. na Stigu, která má za srovnatelné ceny mnohem lepší stroje.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 26.219 (?), 3.5.2010 13:26

Snapper NE! Měl jsem ji a po týdnu pro nespokojenost vrátil, koupil jsem si Ibeu 4727 a to je úplně někde jinde! Psal jsem o tom zhruba před rokem v některých příspěvcích - chce to vyhledat. Snapper má dobrý jen motor, ostatní naprd. Další dobrou alternativou za podobné peníze je Stiga. P.G.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 101.74 (?), 5.8.2010 23:53
Snapper ERDS 16675, určitě ano!!! Mám ji a nemá problém s ničím, kromě kosení perfektně mulčuje. Hold když to někdo neví ovládat, tak doporučuji silný benzínový křovinořez, který nemá problém s vlhkou metrovou trávou. Obecně: pokud se budete rozhodovat pro tuhle nebo kteroukoli jinou značku, ptejte se prodejce, jestli zabezpečuje přímo na prodejně záruční a pozáruční servis. Prodejci, kteří neřeší servis (posílejí stroje na externí servisní středisko), jen prodej nového zboží za co "nej" ceny, by radši prodávat zahradní techniku ani neměly.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 49.11 (?), 13.1.2011 16:05

Zdravím. Honzo, koupil jsi ji? Jaká je zkušenost? Martin

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 15.114 (?), 13.1.2011 18:24
Mohu se zeptat co Honzu vedlo k výběru této sekačky, Protože u sekačky s 41cm záběrem!?!, rádoby 6HP motorem a cenou 9tis snad jen vypitá láhev vodky. Sekačka vzhledově nevýrazná s ukrutně malým záběrem která byla zařazena do "vánoční akce" napovídá jedinému. Je neprodejná a dovozce(výrobce) se potřebuje zbavit zásob špatně objednaného typu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 49.11 (?), 13.1.2011 18:40

Honza napsal svou otázku 3.5. Takže vánoce v tuto dobu jsou možná jen u vás. Vy máte sekačku asi od lepšího výrobce a za mnohem méně peněz že?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 15.114 (?), 13.1.2011 20:33
Reaguji 13.1 tedy nedlouho po vánocích, kdy na e-shopech ještě visí na tuto sekačku vánoční akce. Stále mi, ale není jasné proč si koupit sekačku s téměř nejmenším možným záběrem u motorové sekačky a jedním z nejsilnějších motorů co se montují do sekaček. Navíc za cenu sekačky se standardním záběrem 46-48cm, pojezden, ložisky a s odpovídajícím kvalitním motorem Briggs§Stratton. Prostě mám dojem že je to takový malý paskvil za vysokou cenu. Ale třeba je to jen můj názor, proto jsem se zeptal. Jinak sekačku mám od jiného výrobce již 4 roky a jsem spokojený neměnil bych
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 161.196 (?), 13.7.2011 11:23

Dobrý den,

Sekačku Snapper ERDS 19700 HW mám již třetí rok, seču s ní zahradu, která má okolo 1300m2. Co se týče práce s tímto strojem je to učiněná katastrofa. Sekačka seče velmi mizerně, řádkuje a koš je schopná naplnit tak zhruba do třetiny, pak se zcela zacpe. Jen připomínám že seču každých 14 dní trávu, která je suchá a vysoká kolem 8 - 10 cm. Včera jsem jsem se rozhodl a tehle krám vyhodím a pořídim Stigu. Jen škoda investovaných peněz. Závěrem, pokud někdo chce s tímto strojem udržovat plochu nad 1000m2 tak ať se připraví na pořádnou dřinu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Kouří do místnosti29.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika