Sekačka na vysokou trávu



host - 180.91 (?)
12.3.2010 12:54

U sekačky DS521-Golf je použitý čínský motor Loncin OHV. Osobně jsem se na to ptal zástupce a ten tvrdí, že při zkouškách se oba motory jak Honda na líze, tak Loncin na golfu chovají stejně. Výhodou Loncinů je nízká cena a poměrně kvalitní konstrukce.I když Honda je honda

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 45.244 (?), 18.7.2009 19:26
Máte li v pořádku palivovou soustavu tak bych to typnul na opětovně vydřené simerinky a to z důvodu pravděpodobně špatných ložisek které už budou mít vůly a tím se poškozují simerinky
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 20.52 (?), 18.7.2009 20:02

Simerinky by to mohli být, ale většinou při tom motor střílí za studena do karburátoru do doby než se motor ohřeje na provozní teplotu.

U MF jsem měl problém co popisujete, ale jednou to bylo asi přimíchaným topným olejem od prodejce   v BA Super 95. Když jsem benzín vyměnil motor šel normálně.Průvodním znakem bylo to, že i když jsem benzín namixoval s olejem v přesně stanoveném poměru, motor strašně kouřil a po pár metrech byla svíčka černá jako bota.

V druhém případě opět u MF na volnověh šel motor normálně ale v zátěži lehce vynechával a ztrácel výkon. Pomohlo důkladné profouknutí karburátoru přes hlavní a volnoběžnou trysku + rozprašovací trysku v difuzéru v sání.Trysky přitom byly čisté. Ucpané byly nejspíš kanálky za tryskou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 172.108 (?), 11.3.2010 23:23

Zdravím, hledal sem taky protoze sháníme domů bubnovku pro letošní rok, je tam na tom motor Loncin to by šlo dělají hodně motorky a motory pro centrály, jinak to je stejné jako Líza a moc se mi líbí ten průhledný kryt, že je vidět kde se seká. Dle heureky je to nejlevnější bubnovk na trhu. Jdu do ní.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 126.235 (?), 12.3.2010 1:21

Zjišťoval jste, kdo dělá servis a kde? Já jsem ho nikde nenašla. Jestli ho znáte, uveďte ho sem prosím. Také se nám líbila, ale právě z důvodu nenalezeného servisu jsme si to rychle rozmysleli. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 4.243 (?), 12.3.2010 7:08

Když pominu, vše otatní jak douho si myslíte, že ten kryt vydrží průhledný při sečení?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 180.91 (?), 12.3.2010 12:54

U sekačky DS521-Golf je použitý čínský motor Loncin OHV. Osobně jsem se na to ptal zástupce a ten tvrdí, že při zkouškách se oba motory jak Honda na líze, tak Loncin na golfu chovají stejně. Výhodou Loncinů je nízká cena a poměrně kvalitní konstrukce.I když Honda je honda

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 54.59 (?), 22.9.2013 16:59

ha, ha a kde má tedy Vari tu výrobu převodovek. V Libice je jen lakovna a montáž. Jsem z Libice a vše se vozí z Číny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 9.2 (?), 22.9.2013 20:33

Podívejte se na video přímo na jejich stránkách - asi výrobu moc neznáte. Ve Vari mají ještě halu obrábění, mimochodem kde vyrábí šneky do převodovek, lisují disky a plechy pro rámy strojů, obrábí odlitky převodovek a přírub pro motory Sám jsem několikrát výrobu viděl na vlastní oči. Dnešní svět je,,globalizovaný" jak říká pan Belinger mladší. Pokud si ty dodávky komponent hlídají (a tomu věřím na 100%) tak není důvod se bránit i dodávkám z Číny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika