Sekačka Lux 55 TBI



host - 212.222 (?) 
19.6.2012 18:17, zobrazeno: 13608x

Máte někdo tuto sekačku z manfílda?Docela mě zklamala, při sečení občas zakucká motor, jakoby vynechá a hned se zase vzpamatuje.Servis Mound.tvrdí, že je vše v nejlepším pořádku, že prý motor jde dobře.Poraďte někdo.Houpavé otáčky při startu už neřeším.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 153.15 (?), 28.11.2012 19:15

jsem na tom úplně stejně, stejný problém a řešení u Moutfielda? výměna nožů,+ unašeče za 2.500kč, trvalo to 6 týdnů... při převzetí opravené sekačky po 5 vteřinách praskl unašeč nožů... na počkání opraveno. Doma po 5 minutách provozu problém nanovo- nejede, nedrží otáčky a až chcípne, už nejde nastartovat+stříká benzín z výfuku-reklamace a čekám na výsledek. Servisáci z Litomyšle jsou zkrátka machři!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 156.5 (?), 20.1.2013 12:37

Sekačka opravdu vypadá bitelně a nezničitelně, ale po vyskoušení u kolegy jsem zjistil, že sekačkou se skoro vůbec nedá manipulovat, hlavně když jsou na zahradě stromy nebo keře je sekačka nepoužitelná, ale na velké plochy kde nic není je Super volba-Soustruh, proto jsem si vybral jinou a sní jsem nadmíru spokojen jak s vykonem, tak ovladatelnosti, tak kvalitou sekačky.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika