Sekačka Hecht 551



host - 144.16 (?) 
16.6.2011 22:40, zobrazeno: 5299x

 Dobrý den,

uvažuji o koupi sekačky Hecht 551.Pokud někdo má zkušenost s touto sekačkou, budu vděčný za každý názor majitele této sekačky.

           J.J.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 130.97 (?), 23.6.2011 16:13

Mám ji už rok. Na počátku mne překvapilo velmi pečlivé zabalení a podrobný návod.Kupoval jsem jí v e-shopu a bál jsem se, že návod bude složitý. Startování, sečení, pojezd, sběr super mulčování mne moc nenadchlo protože jsem sekal vysokou trávu a ta částečně zůstala na trávníku. Myslel jsem že se tráva uplně ztratí. Dnes vím, že bych musel sekat 2x týdně aby mulčování mělo smysl. Ale to platí pro každou mulčovací sekačku.. Předtím jsem měl Castelgarden Rasor nyní Mountfield a za to chtějí nesmyslný peníze. Odhaduji, že jsem ušetřil 50% proti tomu kdybych šel zase k Bédovi. Takže mohu jen doporučit. Petr

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 144.16 (?), 24.6.2011 22:19

  Dobrý den,

díky za informaci.Sekačku jsem již koupil a v sobotu ji vyzkouším při sekání.Motor tam je BS, ten znám, protože jsem měl 10 let jednoosý malotraktor s podobným motorem a ten sloužil bez sebemenších problémů. Ještě by mě zajímalo, jaký tam máte v motoru olej.Servisní technik tam dal M6 AD, prý to bohatě stačí.Zatím ho tam nechám a po 5 hodinách sekání olej vyměním.Do té doby zvážím, zda-li tam nedat nějaký lepší.

           J.J.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika