rider z Mountfieldu



host - 254.1 (?)
21.8.2007 12:41
to by mne zajímalo kdo je první a druhý největší výrobce zahradní techniky na světě
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 75.231 (?), 31.1.2007 11:56
Castelgarden kompletuje aj pre Stigu, Al-Ko a najnovšie aj pre Dolmar. Jedine obchodná sieť v ČR a SR Mountfield ich predáva pod Castelgarden, ostatní pod vlastnými značkami. Dokonca aj anglický výrobca kosačiek MOUNTFIELD, tento je zároven sučastou GGP, tak ako aj Stiga, Alpina a Castelgarden. Aspon takto mi to vychadza podla netu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 254.1 (?), 21.8.2007 12:41
to by mne zajímalo kdo je první a druhý největší výrobce zahradní techniky na světě
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 129.155 (?), 8.2.2007 12:23
Tak to nemáte pravdu. AL-KO montuje vlastní zahradní techniku. Žádný castelgarden, který vyrábí poměrně nekvalitní stroje pro Mountfield. AL-KO má navíc vlastní vývojové centrum, které přebírá zkušenosti z divize automobilového průmyslu. Sekačky se vyrábí v Rakousku a Německu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 217.33 (?), 8.2.2007 15:52
Skuste porovnat tieto traktory http://www.parts-and-more.org/globalfiles/info_ratra_d.pdf so seriou Concord od Al-Ko. Ten isty výrobca. Takze pre SOLO kompletuje asi aj Castelgarden a aj Al-Ko. Inak ked si podrobne pozriete traktory Honda takisto mi to vychadza na Castelgarden.Viking som hladal aby som porovnal vzhladom na predchadzajuce prispevky, v SR som nenašiel a asi toto je dovod.- http://www.soi.sk/index.php?table2=28&page=25 System RAPEX na Slovensku obchodna inspekcia presadzuje dosledne.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 82.195 (?), 31.1.2007 22:28
Pokud máte rovný udržovaný trávník je vše bez problémů, pokud mírný svah, je Vám tento model k ničemu. Měl jste raději přihodit a koupit XF 130. S pozdravem prodejce Mountfield
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 72.102 (?), 31.1.2007 23:00
ale tady je řeč o xf130 pane prodejce
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
skolin - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (78), 22.8.2007 16:26
Já myslim že s takovou sekačkou by neměl být žádný problém, a když tak je to v záruce... pokud ošem za něco nechytnete... Snad i mírný svah by měl zvládnout, pokud má motor tlakové mazání. Extra hlučný se mi nezdál, když jsem ho vyděl u známích. Hlavně ho nepřeklápět!!! Zajímalo by mě, když už to někoho napadne překlopit do boku, aby se podíval na nůž, jestli by ho to samé napadlo u auta, třeba při výměně výfuku... Smí se to zvedat jen svíčkou nahoru, takže se dá klidně postavit na zadek jako sekačka!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika