Problém z krovinorezom stihl fs 55



host - 1.80 (?) 
2.5.2012 11:46, zobrazeno: 27777x

Ahojte mám problém z krovinorezom stihl fs 55..Môj problém spočíva v tom že keď ho naštartujem pekne naskočí, beží lenže keď pridám plyn zhasne..Skúšal som teda chvílu čakať kým sa zohreje a že ho zabehnem, pridal som zase a tá ručka s ktorou pridávate plyn tak sa mi úplne pritiahla čiže motor išiel na max., nevedel som to stopnúť pokým som ju úplne nevypol. Toto sa opakuje stále keď ju naštartujem... Prosím o rady ďakujem.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 234.21 (?), 2.5.2012 21:30

Ahoj, kdyby šlo o to chcípnutí motoru po přidání plinu, dělalo mi to samé u pili stihl ms250 a byl to palivový filtr v nádrži na benzín.Když jsem ho vytáhl a odpojil, pila šla.Tak jsem koupil nový za cca 80kč a bylo to vyřešeno.Jestli má ale křovinořes také filtr v nádrži to nevím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 234.150 (?), 8.6.2012 12:40

Zdravím,

po koľkých rokoch používania začal zhasínať motor po pridaní plynu?Mám tento krovinorez asi 12 rokov a začalo to isté robiť asi v 4.roku.Zmenil som výšku páčky v karburátore Zama C1Q pod membránou na inú úroveň ako odporúča výrobca.Tu je technická príručka http://www.zamacarb.com/pdfs/TechGuide_2007.pdf na strane 10 hore.Odporúča sa 0 až -0,3 mm ja to mám momentálne asi o hrúbku tej páčky nad telom karburátora.Nastavoval som to pokus-omyl ak sa dá málo motor dusí ak veľa presaje motor.Rozhodujú desatiny mm.Nechcelo sa mi a tým chodiť do značkového servisu.Neviem, či chyba bola práve v tom karburátore, ale takto začal krovinorez fungovať.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 83.86 (?), 9.10.2015 7:27

Nějaké řešení jste nato našel?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Standam - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (471) - 136.63 (?), 9.10.2015 8:58

Zdravím, na nějaké destině rozhodně nezáleží, záleží hlavně na pružnosti membrány. Pokud je membrána ztvrdlá nebo deformovaná potom ano, záleží na desetince ale to není východisko z opravy. Při uzavřené sytičové klapce, nebo klapce plynu je při startování velký podtlak v sacím kanále karburátoru a tento snadno přemůže ztvrdlejší membránu. Po přidání plynu se tento stav změní a podtlak pro otevření uvedené membrány se zmenší, protože funguje jen podtlak vytvářený difuzorem. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika