Poraď s opravou křovinořezu Oleo-Mac 740



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                  
Jani02 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (277) - 235.225 (?) 
23.7.2013 16:31

JJ treba vyčistiť plavák, pozrieť sa na olej v diferenciále a umyť čelné sklo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 192.242 (?), 27.7.2013 12:47

ako píšeš, chudák.Zrejme ti nie je jasné, že sa používali karburátory s plávakovou komorou i u motorových píl. Jednalo sa samozrejme o špecialne riešenu plavákovu komoru, no plavák tam bol. Tak si chod umyt čelné sklo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standam - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (471) - 239.82 (?), 27.7.2013 15:03

Zdravim, plovák je vždy jen plovák a vždy se bude vznášet na nějaké hladině ať je tvar komory jakýkoliv. Gravitační karburátory se u pil samozřejmě používali, ale karburátor pracoval vždy jen v určité poloze blízké vodorovné. Proto se to řešilo naklápěním celé lišty vůči motoru. Při kácení se lišta otočila vodorovně a při zakracování zase svisle, motor byl vždy ve stejné poloze. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jani02 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (277) - 201.254 (?), 27.7.2013 18:07

Pane 192.242 od 50-ich a 60 - rokov minulého storočia sa v žiadnom takomto stroji plavákový karburátor nepoužil.Samozrejme až na stroje z krajiny kde zajtra znamená včera zvučných mien Družba a Ural poprípade podobné.Pane vo vašom príspevku píšete že sa v tom nevyznáte ale to vám nebráni dať dobrú radu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 214.32 (?), 27.8.2013 23:26

Problém se mi podařilo úspěšně vyřešit,  na vině byla věkem zatuhlá membrána v plovákové komoře,  která zřejmě podtlakově otevírala přívod benzinu do karburátoru. Nedovírala a to mělo za následek ulitý motor. Vyřešil jsem objednávkou membránové sady z webu. Potřeba byla opravdu jen ta membrána. Teď šlape k plné spokojenosti.

Děkuji za tipy a rady.

Karel

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 70.42 (?), 20.9.2023 14:35

Dobrý den mám křovinořez Oleo Mac 435 T na karburátoru s pumpičkou. Mám problém při startování pumpičkou napumpuji ale v pumpičce ostává pořád bublina dám páčkou sitič ale motor vubec nenastartuji, když vyndám svíčku tak je suchá bez známek benzínu.pokud vstříknu palivo do motoru nad píst zadělám svíčku tak motor nastartuji a běží normálně. když po sečení křovinořez odložím na delší dobu tak motor znova nemohu nastartovat, Myslím si osobně jestly nebudou vadný membrány v karburátoru.Předem děkuji za váš názor a jaký typ menbrány by se hodil.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika