Opravy a údržba malotraktoru TZ 4K 14



Stránky: 1,  2,  3,  4,  5  >   
folpy - (3) - 16.87 (?) 
31.12.2009 17:07, zobrazeno: 241612x

Podědil jsem malotraktor TZ 4K 14, funguje výborně až na to, že je 25 let starý (2.výbrus) a nestartuje při studeném počasí. Musí hooodně točit, nepoužívám doutnák. Víte někdo o někom, který by místo doutnákového pouzdra nainstaloval žhavící svíčku, třeba z Avie, už jsem o tom něco slyšel. Dále bych potřeboval udělat generálku brzd a řízení. Vřelé díky za rady nebo info.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 125.250 (?), 2.1.2010 15:04

Drzak na svicku se da poridit v prodejne nahr. dilu vyjde asi na tri sta, jinak ho udela dobry mechanik s drzaku na doutnak, uriznout provrtat udelat zavit ja tam mam svicku z fordu, oprava brzd neni tezka ocistit prenytovat nebo nechat nalepit oblozeni vymenit simering popr. nechat stahnout bubny, co se tyce rizeni tam je to na delsi debatu, mozna staci jen sestelovat vuli nekde jsem to tu popisoval nebo nechat udelat servo, poud nejste moc technik nejlepe se obratit na nekoho kdo se tomu venuje ve vasem okoli nevim odkud jste tak vam v tom moc nepomuzu, ja jsem od hbustopec u brna ale takovych mechaniku je pomerne dost staci se poohlednout po okoli

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
aocc - (1) - 97.119 (?), 9.1.2010 20:28

Dobrý den chtěl bych poprosit o radu koupil jsem orig. žhavící svíčku a když ji tam dám tak to za studena vůbec nenatočím a jak tam vrátím ucpávku na doutnák tak chytne na podruhý.Neví někdo čím by to mohlo bejt?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Jiříček - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (463) - 211.38 (?), 9.1.2010 22:25

Je to asi rozbitý...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 125.250 (?), 10.1.2010 10:59

To se mi nejak nezda.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Jiříček - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (463) - 211.38 (?), 10.1.2010 13:12

Na TK používám pro start žhavící svíčku z Alfy Romeo v redukčním držáku.Žhavím tak 15 sek. a většinou na podruhé motor chytne s tím, že po startu ještě chvíli žhavím, než se motor rozběhne.

Vyndal bych svíčku a zkontroloval, zda skutečně žhaví a zkontroloval čas, kdy bude dostatečně nahřátá pro start.

Ještě mne napadá, zda je svíčka dostatečně vsunuta do spalovacího prostoru, aby mohla rozprášená nafta vzplanout.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 117.131 (?), 12.1.2010 10:18

Měl jsem úplně stejný problém - po našroubování redukce a svíčky nechtěl TK startovat ani za tepla, po vrácení orig. šroubu startoval okamžitě. Myslím, že závada bude v netěsnosti redukce či svíčky. Redukce má poměrně krátký závit a žádnou těsnící plochu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 237.85 (?), 22.1.2010 21:53

zdravim potřebuji poradit mam tk 14 a vyskakuje kvalt co mam dělat předem diky Ondra

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jiříček - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (463) - 211.38 (?), 22.1.2010 23:18

Který, popiš to více do široka, zda máš mašinu z bazaru, nebo vlastní (dobré používání, atd).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 125.250 (?), 23.1.2010 16:50

Bud je zohla vidlicka, nebo ta hridel na ktere je je poskozena, vepredu pred radici pakou jsou po stranach tkovy vetsi cervici, pod nima pruzina a kulicka ktera drzi tu hridelku v poloze, neutral nebo rychlost, muze byt praskla ta pruzinka, nebo zlabek na te hrideli ochozeny, mozna je ten cerv jen povysroubovanej, vic me nenapada, 1 2 je prava 3 4 leva.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika