Příspěvky uživatele - 117.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Opravy a údržba malotraktoru TZ 4K 14, 12.1.2010
Měl jsem úplně stejný problém - po našroubování redukce a svíčky nechtěl TK startovat ani za tepla, po vrácení orig. šroubu startoval okamžitě. Myslím, že závada bude v netěsnosti redukce či svíčky. Redukce má poměrně krátký závit a žádnou těsnící... celý příspěvek >
Technika orby s tk 14 a podobným typem - Holdr, 29.12.2009
Když je pole na rovině tak se ladí jen detaily. Já mám políčko ve svahu a na dlouhato. Nemůžu jezdit nahoru a dolů, ale po vrstevnici. A tam když předek TK ujede z brázdy tak je snad lepší začít znova. Nemá někdo na takovou orbu nějaký fígl?
Jaký stroj na 5ha pastvin pro několik koní, 13.2.2009
Když jsme u té Číny, narazil jsem na traktory Rabtrak čínského výrobce Yto. Tam začíná cena jednoválce 20 HP na 95.000,- Kč bez DPH. Má někdo zkušenost s tímto traktorem? 
TK, TZ, MT, Holder, 12.2.2009
To by mne také moc zajímalo. Zajímavost jsem našel na webu www.ct24.cz ve videoarchivu pořadů - Archiv ČT 24 - pořad z 13.9.2008 22:32 (Brněnské veletrhy) kde je (cca před polovinou pořadu)  krátký šot novinky  -T4k10- jak krouží dokola bez... celý příspěvek >
Traktůrek Bolens 125/76T, 31.7.2008
Mám MTD RH 115/76 (téměř shodný s B. 125/76) již druhou sezonu bez problémů. Řemeny jsou zatím OK. Při naloženém vozíku a jízdě do kopce po mokrém terénu občas dojde k prokluzu jednoho kola - traktor nemá uzávěrku ani teréní vzorek gum a s tím se... celý příspěvek >
Něco malého (traktorek) na levou nohu, 4.4.2008
Pouze levou nohou - a to takzvaným sdruženým pedálem spojka/brzda - se ovládají některé travní traktory od MTD (MTD, Bolens) s převodovkou transmatik. A to jak s bočním výhozem i zadním do koše. Mrkněte na stránky mtd.cz (zastupuje fa. Garland), či... celý příspěvek >
MT 7 Uni, 31.1.2008
Nástupcem jednonápravového modelu UNI se stal dvounápravový malotraktor UNIMAX. Tento stroj se v debatách vůbec neobjevuje. Má někdo vlastní zkušenosti? Napište je prosím. 
TZ4 K14 orba, 15.1.2008
Dle manuálu TZ-4K-14 s motorem 1D-90-TA: max. účelový výkon... 13k.
T4 K14 vs TZ4 K14, 9.1.2008
Žhavící svíčka bude asi to pravé pro studený start - a hned je co vylepšit. Mě nástřik oleje do válce pomáhá tak něco pod bod mrazu. Potom je to opakovaná záležitost. Nouzově - při velkých mrazech - se mě osvědčilo ohřátí válce a olejové vany... celý příspěvek >
T4 K14 vs TZ4 K14, 9.1.2008
No, to je uctihodná sbírka nářadí. Já buhužel nejsem na samovýrobu nářadí zařízen a asi i té šikovnosti trochu chybí a tak  pročítám inzeráty a čekám až se objeví něco pro mne užitečného a nepříliš drahého. Používání také není tak časté a... celý příspěvek >
T4 K14 vs TZ4 K14, 8.1.2008
No, třeba by ta "blbost" zase tak drahá nebyla a o návratnost v domácích podmínkách tu přece vůbec nejde. Jinak na sázení brambor není asi nic lepšího než sazečka-na větší pozemky přímo nutnost. Já mám TK na "chalupářské potřeby" Na malém záhumenku... celý příspěvek >
T4 K14 vs TZ4 K14, 8.1.2008
Tak nevím, nevím zdali tato debata má nějakou cenu. Z několika posledních přízpěvků pana Bunnyho na mě dýchla česko-slovenská (slovensko-česká) nevraživost. Něco jako kdysy pomlčková válka a toho co následovalo. Místo technických věcí se řeší... celý příspěvek >
T4 K14 vs TZ4 K14, 5.1.2008
Pan Franc ví o čem mluví, také máme zbytek žebříňáku s třecí bzdou na přední kola a šroubovým ručním ovládáním. Ty řetězy si nějak nedovedu představit. Jinak si i ty 2t nákladu za TK z vlastní zkušenosti představit  umím - ve vhodném terénu.... celý příspěvek >
T4 K14 vs TZ4 K14, 4.1.2008
Moc tomu opravdu nerozumím - stačí Vám když to tahá - nemám ho jako mazlíčka - atd. Třetina ovládacích prvků Vám nefunguje, o třetině nevíte k čemu je a zbytek - kdo ví. I malotraktor je dopravní prostředek, kterým by jste neměl ohrožovat... celý příspěvek >
T4 K14 vs TZ4 K14, 4.1.2008
Ano, je to přímo prapodivné. Tak Vám ta "levá páka" pane Bunny asi funguje. To, že to v jedné poloze chce zlomit traktor v kloubu - to Vám zadní kola chtějí předběhnout ta přední - to je ta motorová závislost, při které musí být odpojen... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika