Naviják na Vari, teru, dakr, agzat



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 71.145 (?) 
24.2.2009 10:32 Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 24.232 (?), 7.3.2009 20:35

To jsou mi, ale věci... pásy J.S. vypadá to, že v jeden den jsme nalezli to samé . Tak hodně štěstí při hledání dalších originálních zařízení.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 213.141 (?), 7.3.2009 21:42

Ne, to našel někdo jiný a já jsem jen zjednodušil odkaz. Ale naviják na Agzatu je principem podobný tomu, co mám na Vari. Jen ta délka lana a šířka bubnu jsou v mém případě menší. Já jsem si zatím potřeboval pomoci na krátkých úsecích, kde to stačí.Škoda, že není dobře vidět detail navijáku a jeho pohonu. Vždy se dá vylepšovat a správná inspirace je nejlepší cesta k dobrému nápadu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
ARB - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (215) - 177.66 (?), 7.3.2009 22:43

Nemáte niekto videoodkaz na železného koňa? Rád by som to videl v akcii a zatiaľ som nič nenašiel

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
jaroslav houha - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (76) - 86.11 (?), 8.3.2009 7:59
Něco jsem našel na Youtube: http://www.youtube.com/watch?v=vVI9PzRZpH4
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
ARB - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (215) - 177.66 (?), 8.3.2009 9:33

Ďakujem Jaroslave za odkaz, Iron horse som zadal aj ja, ale našlo mi to na rozdiel od vás koľajové železné kone s ČKD. Pekné videjko, to by sa mi teda hodilo hlavne teraz keď sa topí sneh a všetko je totálne podmočené.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 98.204 (?), 11.2.2013 20:33

Zde je vidět kolik se max. může na vleku tahat.Žádná tuna není možná, pneumatiky by to nevydrželi :)

Zde je vidět kolik se max. může na vleku tahat
Zde je vidět kolik se max. může na vleku tahat
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika