Motor Tecumseh Futura 60 OHV



habr.v - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (144) - 181.25 (?)
27.5.2011 15:22

Než se pustíte do oprav, tak kupte nový (čerstvý) benzín u jiný benzínky, než kupujete. Mě motor houpal, teplý špatně startoval atd. Taky jsem tomu nevěřil, nakonec jsem uvěřil. Kupuju benzín po 10l, abych ho spotřeboval do měsíce, a mám klid.   Už se to tu psalo víckrát.         Míra

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 21.154 (?), 12.3.2011 19:18, zobrazeno: 15419x

Chci se zeptat na tento motor, protože mi na volnoběh jede dobře ale jak přidám do větších otáček tak začne kolísat.Neví náhodou někdo co z tím.Děkuji.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 85.10 (?), 4.5.2011 18:37
Kolisání otáček u bezínových motoru je ve většině prasklé těsnění mezi zarburátorem a motorem, Přisávání falešného vzduchu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 4.188 (?), 25.5.2011 10:24

Ahoj taky mám tento motor a musím popravdě uznat je to motor nezmar a držák a hlavně jde nastartovat bej jakých koliv problémů. Tento motor vlastním asi 7 let a žádnej zásah do motoru nebyl (zatím jen to houpání otáček) I já sem měl ten problém. Chce to nechat seřídit v servisu oni změří otáčky seřídí karburátor a jede to jako fík já osobně sem si to seřídil sám a otáčky sem odhadl podle starého otáčkoměru. Hodně ůspěchů motor je držák!!!  Martin

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
habr.v - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (144) - 181.25 (?), 27.5.2011 15:22

Než se pustíte do oprav, tak kupte nový (čerstvý) benzín u jiný benzínky, než kupujete. Mě motor houpal, teplý špatně startoval atd. Taky jsem tomu nevěřil, nakonec jsem uvěřil. Kupuju benzín po 10l, abych ho spotřeboval do měsíce, a mám klid.   Už se to tu psalo víckrát.         Míra

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika