Malotraktor MKS-60 Kawasaki 6HP 4-00/8´´



host - 216.69 (?)
4.11.2014 22:25
Diskuze nikam nesklouzla. Na Vari nic nevymýšlejí DoDo.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
                     
host - 176.91 (?), 2.11.2014 7:42

Odpovím třeba vám, proč debatuji, když se mě na to ptáte.Vari, inu perfektní vymakanou mašinu asi nemáte, když tak o ní píšete.Vaše doporučení na jednoosý traktor - kultivátor MKS-60 si zase zasluhuje jenom větu /nemám na takové debaty čas ani náladu/. Vůbec si nedovedete představit tu srandu jak já s tím zápolím ,jako já si nedokážu vysvětlit proč mi někdo odpovídá na něco o čem moc asi neví.Jako, vždyť je to dvakrát do roka.Jak to ví,224187 kolikrát já do roka měním kola za rotavátor?Jak ví, komu co smrdí a nebo voní.No je to internetová diskuse.Někdy pomůže, někdy dostanete za uši.Já to beru.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 39.87 (?), 2.11.2014 8:59
Jsem dlouholetým majitelem Vari s profi Hondou. Zatím jsem za téměř 20 let jednou zničil odstředivou spojku, po 2 letech provozu, učil jsem se stroj ovládat. Letos zase mimo orbu, rotavátor a dopravu v nejtěžších podmínkách v lese, naviják a přibližování dřeva z míst, kde je vynášení dřeva dřina. Viděl jsem prasklé dvouřadé řetězy, řemeny. S MKS bych se do lesa, kde jezdím nepustil, z obavy, že neubrzdím, MKSem nemohu pohánět naviják v malé sestavě motor a převodovka na jiném dopravním prostředku, Vari je možno rozložit na malé díly a snadno rychle složit. Proti MKS nemám výhrady, záleží, co kdo od stroje chce a očekává. Proto nemáme MKS a podobné stroje s horšími komponenty.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
habr.v - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (144) - 218.71 (?), 4.11.2014 5:38

Ahoj   zase jsme sklouzly k něčemu p. J.S. na co se pan Ivo neptal. Pokud budu intenzívně obdělávat dva hektary polností, tak si nekoupím MKSku, aleVari. Ivo bude kultivovat možná 1/3 z 6arů a na to by mu MKSka bohatě stačila. Teď bude potřebovat další převodovku, nebo jednoůčelovou sekačku. Naviják k MKSce už je na světě(jen ho dodělat), je z poškozenýho navijáku z plata na převoz aut. Jestli se mi podaří dodělat, tak vyfotím. Vy máte ieden motor a mnoho podvozků, já mám jeden stroj a mnoho nářadí. K mnoha diskutérům(možná jeden, z anonimních příspěvků to nelze poznat) o "šípácích" je vysvětleno na portálo naše traktory i va stránkách Vari a na Str. Barum. Jinak nevím co chcete vysvětlovat. Vy chcete spíš PORÝPAT!!   Míra

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 39.88 (?), 4.11.2014 6:59
Zamotal jste se do toho, ptal se na všechno, co souvisí s MKS a výběr Vari na menší plochu s rezervou potvrdil, že nejen na MKS. Argumentovat předěláváním kol a nožů je vzhledem k jednoduchosti a počtu za rok, je o schopnostech obsluhy. Také může jezdit do servisu měnit olej. Naviják je samostatný a jeho pohon je motor s převodovkou bez úprav, jen se připojí k navijáku. To bylo na vysvětlení, že převodovku rotavátoru lze využít mnohostranně a vyplatí se to. Navíc lze koupit ve velmi dobrém stavu za nízkou cenu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 141.138 (?), 4.11.2014 21:16
habr.v, nebudeme se předvádět kdo co má. Tady jde o to vaše přehazování kol, z jedné strany na druhou. Každá pneumatika má vyznačený smysl otáčení, včetně pneu na kolo - bicykl. Jestliže přemístím kolo z levé strany na pravou, tak změním smysl otáčení, a jsem již v rozporu s tím co uvádí výrobce. Na „portálo naše traktory“, píšou vaši kamarádi, kteří mají stejné znalosti jako vy. Když to shrneme, tak jen uvádíte lidi v omyl. Neví co tím sledujete. Než podruhé uveřejníte takovou mystifikaci, tak se nejprve ze stránek výrobců pneumatik poučte sám. Ahoj!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
habr.v - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (144) - 48.109 (?), 6.11.2014 9:49

Koukám, že se navážíte do mě, který se aspoň podepíše. Já jsem se neptal na samočištění, jen jsem takto odpovídal na "šípáky".  Kdo co má jste začal Vy(naviják). Kamarádi zůstali u Stalingrabu, tím mystifikujete Vy. Kola ať si tam dá kdo chce, jaký chce, třeba OR 9 a hledá směr otáčení.  Hezký den p. anonim.    Míra

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 216.69 (?), 6.11.2014 11:43
Nechápu ten sarkasmus, Vari mám jako pohonný celek pro něco.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 216.69 (?), 4.11.2014 22:25
Diskuze nikam nesklouzla. Na Vari nic nevymýšlejí DoDo.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
brousek - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (71) - 175.210 (?), 6.11.2014 8:46

Na dva hektary polností je Vari k intenzivnímu obdělávání žalostně málo. Představte si, že máte tuto plochu připravit na další operace orbou.  Při ideálních podmínkách by vám trvalo tuto plochu zorat 38hod a 20min. S idéálními podmínkami se můžeme potkat maximáně na papíře, takže doba ve skutečnosti bude mnohem delší. Jakákoli technika této kategorie je podle mne v provedení hobby a je používaná jen zapálenými zahrádkáři.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
habr.v - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (144) - 43.23 (?), 6.11.2014 19:47

To jste si to vysvětlil po svém. U Kopidlna je zahradnictví kde majitel vlastní dva hektary pozemků, kde má vlastní dům, skleníky a pozemky s kytkama, atd.  Tak že dva h. neoře. A tak to bylo myšleno.   Míra

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika