Malotaktory Jinma



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                  
host - 221.237 (?) 
23.5.2012 9:34

Dobrý den, já jsem zakoupil Jinmu 244E v STS Prachatice a stroj mám již 4 rokem a jsem s ním velice spokojený, jistě že to není stroj na podnikání, ale na to mé malé hospodářství uplně stačí. Kamarád na mé doporučení zakoupil Jinmu 244E tento rok a dokonce na ni dostal 4-letou záruku, takže si myslím, že s tou poruchovostí to nebude asi nijak strašné, jinak by si asi nedovolili dát takovou záruku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 55.22 (?), 29.3.2013 10:31

dobry den. pripojim aj ja reakciu na jinma, som na penzii tak si privyrabam servisom traktorov v B Bystrici v agase.majitel je cinan. Ku kvalite jinma.neni to az taky srot ako sa pise Motory su kopie JCB.Liatina by mohla byt lepsia ale staci. Predna naprava talianska kopia.Mozem povedat ok. Je to jednoduchy stroj ktory sa da opravit na kolene.Po kupe treba vymenit vsetky oleje lebo cinania tam davaju od vyroby konzervacny olej kvoli transportu.Trysky a zhavice dat od BOSH cisla pasuju Nahradne dliely nie su az taky problem.Vedsinou sa menia diely Cinan ich predava asi 12 rokov Nieake velke zavady neboli Nasli sa aj ludia ktori prisli s zadrenym motorom nuz treba menit olej aspon 1 krat rocne. Pri normalnom pouzivani ten stroj vydrzi. Ale neni to Zetor. Ruku na srdco kolko sa ich predava ojazdenych? Cinan ich predal asi130 kusov roznych typov.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 98.210 (?), 14.10.2013 21:15

Zdravim pani ja mám Jinmu 204 6rokov kupoval som ju u agas BB s traktorom som spokojný a určite by som ho nevymenil za nejaký starý šrot od Zetoru.Stroj používam na poli v lese ako aj na tahanie vleku má výborné vlasnosti.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 205.6 (?), 22.10.2013 17:06

dobrý den taky zvažujem o koupi bud ojetého a nebo noveho malotraktoru--nechce se nam ale kupivat 20 starou Tk, a nebo 50 let stareho zetora, ale bud repasovaneho Kubotu, na ktereho je celkem chvála a nebo by sme šly do nové Jinmy 244.máme menší pole a občas do lesa, takže rozhodně nebude jezdit denně, tak by mohl vydržet.cena je bohužel rozhodující.bohužel trektůrek od agrozetu je dvojnádsob tak drahý.skusíme využít Dny otevřených dveří v STS prachatice a uvidíme.zatím sbíráme rady a skušenosti od těch kdo si zakoupily Jinmu.děkuji JIrka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 243.121 (?), 10.12.2014 13:26

Zdravim, Jinmu mám cca 6let. Zatím bez problémů, skvělé starty, nenahraditelná obratnost. Používám s podkopem, špalíkovačem, navijákem a transport. kroutivlas@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 172.183 (?), 28.9.2015 21:05

Dobrý deň vlastnim malotraktor jinma 164Y a chcel by som sa spytat na čislo trysky ak to nahodou niekto nevie chel by som tam dat BOSCH                Ďakujem 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 6.168 (?), 1.11.2016 7:45
Ahoj nevies mi poradit potreboval by som na jinmu 204 zhavic aky pasuje od boschu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika