Krystaly v benzínu



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
      
host - 45.173 (?) 
21.11.2009 10:55

čo urobí cukor s olejom a benzínom v membránovom karburátore?

mám taký pocit že mi niekto niečo dal do nádrže a teraz to ide čoraz horšie a horšie a čistenie karburátora nepomáha

dá sa to nejako vyčistit?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
gerchán - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (138) - 133.102 (?), 19.11.2009 7:22

a zkoušel jste tu nádrž propláchnout? v mé pile (dolmar 111) se v nádrži po čase vždycky nastřádá spoustu nečistot. Normálně nejsou vidět, ale mám trychtýr, do kterého jsem si naletoval kolečko velmi jemné měděné síťky. Benzín tím protéká skoro bez odporu, ale každé malé smetí to zachytí. Jednou za čas přeleju benzín z pily přes trychtýr do kanystru pak zpátky přes trychtýr do pily, vyčistím sítko (stačí trychtýtem praštit obráceně o špalek) zatřepu pilu a opakuji tak dlouho, dokud není nádrž čistá. kolikrát se divým, kde se to smetí vezme

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika