Křovinořez z Makra



host - 172.108 (?)
11.3.2010 22:51

Dobrý den,

je to nesmysl, v Makru platí uplne stejne zarucní podmínky jako v jiném hypermarketu, tzn. plná záruka 24 měsíců, řídí se občanským zákoníkem. Mám z Makra půl domácnosti a se zárukou nikdy nebyl problém, naopak díky tomu že tam na reklamacích jsou nekdy fakt jednoduhy lidi mi to vymeni kus za kus a je to. Ale koupil sem si tam krovinorez NAC 430 a nedá se s tím sekat, řídítka utáhnout nejdou pořád se protáčí má to plastový úchyt, dělají to nějací poláci-peklo!!! Soused si tam koupil ABG 430HB a je to o hodně lepší je to prý farmářská třída či co tak sem holt prohloupil, asi pujdu do té HQ nebo taky ABG díky cene.

Jarda Frýd

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
               
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 128.44 (?), 3.6.2009 17:59

Ano, jde o dvě věci. zrekultivovat pozemek. Na to musí být mašina. A pak to pravidelně sekat, kvůli vstavačům koncem června. Víte jak vysoká a hustá je v tu dobu tráva?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Chemický Alí - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1247) - 7.210 (?), 2.6.2009 18:02

Hlavním problémem jakýchkoli strojů a přístrojů z makra je často kvalita a krátká záruka - 6 měsíců... Nezapomínejte NEJDE O MALOOBCHOD!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 218.233 (?), 2.6.2009 20:23

Dobrý večer,

jen se chci zeptat, co se stane, když je např. u křovinořezu, který jsem koupil v makru uvedeno, že je záruka 24 měsíců? To tedy neplatí 24 měsíců, ale pouze 6 měsíců? Děkuji za odpověď.

           P.H.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 218.233 (?), 2.6.2009 20:27

A ještě připojím dotaz, jaktože je záruka jen 6 měsíců? Děkuji

P.H.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 116.207 (?), 2.6.2009 21:36

Dobrý den. Nakupování v Makru se řídí obchodním zákoníkem nikoliv občanským zákoníkem. Podle toho co jsem během chvilky vygooglil, tak obchod. zákoník nestanoví žádnou záruku, záleží pouze na dohodě mezi prodávajícím a kupujícím. Pokud tedy v záručáku máte záruku 24 měsíců platí tato doba, ale délka záruky je pouze dobrá vůle Makra.

D.F.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 48.118 (?), 2.6.2009 21:55

Ja zase byt Vama, Osobne bych si zmeril otvor dory na rrojzubci, a v tesku si koupil kotoucovou pilu s SK platkama(priblizna cena jako trojzubec),nasadil na krovinorez(pozor na smer otaceni)a jel.Posece jakoukoliv travu, i ty male stromecky.Toto je ma zivotni skusenost.Na Slovensku mam zahradu asi 40 aru, s nalety slivek a jinych keru a nemam nikdy problemy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Chalupář - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (303) - 111.132 (?), 2.6.2009 23:32

To je brilantní nápad

Podobný kotouč (bez tvrdokovu) jsem dostal se svým vyžínačem, ale ještě jsem ho ani nevyzkoušel, sekám jen strunou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 172.108 (?), 11.3.2010 22:51

Dobrý den,

je to nesmysl, v Makru platí uplne stejne zarucní podmínky jako v jiném hypermarketu, tzn. plná záruka 24 měsíců, řídí se občanským zákoníkem. Mám z Makra půl domácnosti a se zárukou nikdy nebyl problém, naopak díky tomu že tam na reklamacích jsou nekdy fakt jednoduhy lidi mi to vymeni kus za kus a je to. Ale koupil sem si tam krovinorez NAC 430 a nedá se s tím sekat, řídítka utáhnout nejdou pořád se protáčí má to plastový úchyt, dělají to nějací poláci-peklo!!! Soused si tam koupil ABG 430HB a je to o hodně lepší je to prý farmářská třída či co tak sem holt prohloupil, asi pujdu do té HQ nebo taky ABG díky cene.

Jarda Frýd

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 116.207 (?), 12.3.2010 15:52

Dobrý den,

se zárukou nemáte pravdu, Makro se řídí obchodním zákoníkem a je jen na jeho rozhodnutí jakou Vám dá záruku. To ovšem nemění nic na tom, že 24 měsíců dává asi na vše.

D.F.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 217.154 (?), 3.6.2009 9:34

Přesně tak - Makro není běžný obchod, ale velkoobchod pro lidi s ŽL - zde se nakupuje podle obchodního zákoníku ve vztahu podnikatel-podnikatel. V běžném obchodě nakupujete podle občanského zákoníku, kde máte stanovenou záruku 24 měsíců.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika