Křovinořez stihl fs 130



host - 19.34 (?) 
2.8.2014 22:03, zobrazeno: 7655x

Prosím o radu.

Pokaždé delší odstávce nemůžu napumpovat   tím průhledným  "primerem"(?)  benzín a  křovinořez nelze  nastartovat.Zdá se  mi  ,že při  stlačování to  jakoby  "frká"  vzduch  ..už jsem to měl po 2*    v servisu, kde mi nejprve křovák  vyčistli ultrazvukem  ,pak na podruhé vyměnili  svíčku a ten molitanový filtr  a křovák pořád  nejde, tak je v opravě zase..900 utracených  a výsledek  ,rozčarování..netušté někdo  kde je  závada?Děkuji za názory.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 209.12 (?), 4.8.2014 1:38

Vy nenastartujete křovinořez bez cupáku? Co ho zkusit vyměnit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 136.63 (?), 4.8.2014 8:12

Zdravím, primerní pumpička nasává palivo přes karburátor a vrací do nádrže. Karburátory určené pro pro stroje s primerní pumpičkou jsou vybaveny zpětnými klapkami právě z důvodu nemožnosti přisávání vzduchu při pumpování. Netěsnost této klapky může mít následek přisávání vzduchu při pumpování. Další velmi často opomíjenou netěsností u těchto strojů bývá opotřebovaný pístek akcelerační pumpičky. Oprava této netěsnosti není možná, protože je vydřený vývrt v tělese karburátoru a nezbývá než jej vyměnit celý. Rychlejší opotřebování tohoto dílu zapřičiňuje tzv. "vrkání" kdy se při každém přidání plynu pohne pístek akcelerační pumpičky. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 19.34 (?), 8.8.2014 18:58

Tak křovák je doma  .Závada,  karburátor, nutno dodat  ,že autorizovaný  servis    u kterého sem  to řešil  se k tomu postavil čelem.Naůčtoval si jen materiál   a cenu za práci práci, si strhnul  i z m inulé opravy.Tedy sem platil po  2* jen materiál  , ani  "tringelt" si technik  nevzal, tedy palec nahoru, konec dobrý  ,všechno dobré  ,né všude  se k reklamaci tak  stavějí.smiley     

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 210.85 (?), 4.8.2014 21:12

Nerozumím tomu zase 900 utracených... snad máte dva roky záruku? A nebo né? strýc Pepin

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 19.34 (?), 8.8.2014 18:51

Mám ho již  pátý rok..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika