Krovinorez Solo 142



host - 121.58 (?) 
9.11.2022 16:24, zobrazeno: 715x

Dobrý deň milí záhradkári,

potrebujem radu ohľadom môjho krovinorezu Solo 142. Za 10 rokov od kedy ho mám, som neriešil žiadny problém až doteraz. Asi pred mesiacom som šiel kosiť a po naštartovaní boli otáčky nízke až natoľko že motor zhasol. Po opätovnom naštartovaní nepomohlo ani pridanie plynu, akoby to naň ani nereagovalo, skôr sa to začalo viac dusiť. Keď sa toto celé opakovalo 4-5 krát zrazu sa otáčky zdvihli a voľnobeh krásne držal. Vyčistil som teda vzduchový filter, dal novú sviečku a tak podobne. No pri ďalšom kosení rovnaký scenár. Dal som ho teda do servisu, tam vraj vyčistili a nastavili karburátor. Nič sa nezmenilo. Čo som ale vypozoroval je radikálne nižšia spotreba benzínu (asi polovičná). Mám také podozrenie, že to s tým má priamy súvis. Inak za tie roky som vždy tankoval len 100 oktánový benzín a nenechával ho v nádrži viac ako mesiac. Keď som niekedy z nádrže benzín vylial a následne naštartoval, motor tak bežal asi pol minúty, dokedy benzín s hadičiek a karburátora nedošiel. Teraz, keď mám tento problém, vydržal bežať viac ako minútu, čo sa mi zdá akoby tam išlo málo benzínu alebo niečo také. Kde môže byť "pes zakopaný"? VĎAKA.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 28.107 (?), 9.11.2022 18:26

Já měl zakopanýho psa v nádrži, je tam hadička a na jejím konci je filtr který byl ucpaný propouštěl málo benzínu dal jsem novej, nebo vytáhni drátkem z nádrže tu hadičku s filtrem ven a skus to bez filtru kdyš to pojede jak má tak máš vyřešíno a ještě mne napadlo víčko u nádrže nepouští vzduch do nádrže - podtlak   dej vědět jak to dopadlo - zlom vas psí vocas

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika