Křovinořez Husqvarna 545 RXT Versus Stihl FS 460 C-EM



host - 102.144 (?) 
3.5.2015 20:58, zobrazeno: 13306x

Zdravím, chci pořídit křovinořez a potřeboval bych od vás poradit jaký z těchto dvou značek křovinořezů mám pořídit abych neudělal špatné rozhodnutí, nejlépe kdyby napsal někdo z vás kdo má s uvedenými modely zkušenost, sekat budu travnatou plochu zhruba o rozměrech 400x100 metrů svahovitější terén semtam nějake parezy.

Nebo ještě model Husqvarna 555 RXT

Děkuji všem za radu s pozdravem Martin.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 4.31 (?), 3.6.2015 18:55

Z mojich skúseností je to Hsq 545 RXT - je to super spoĺahlivý stroj, je od Stihl o dos´t lacnejsí a má v zákadnej výbave vyžínaciu hlavu a aj trojzubý nôž na trávu. 555 RXT je zbytočný...

Stihl 460 C - EM je o málo výkonnejší ale podľa mňa o dosť drahší... Ale samozrejme že to je vynikajúci stroj tiež...yes

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 33.223 (?), 4.6.2015 2:59
Stihl 460 mám poslední dva roky a byla to nejlepší koupě.V základu tam je kotouč+kryt pro vyžínač, vyžínací hlavu v poloautomatu jsem dostal od prodejce zdarma a to byl v akci jako dnes.Super starty-lehčí než u polovičního objemu, rozeznání teplého stroje-můžete dát sytič a nikdy to neuchlastáte, silný,výkonný, nejmenší vibrace, hlídá si optimální směs-při znečištění filtru nedochází k větší bohatosti.Popruhy vyhovují, co dodat, sekám jen asi 30000m2 ročně, ale jsem velmi spokojen.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 26.58 (?), 16.11.2015 17:06

Za 3 roky používání husqvarny 545rx mě odešla spojka, těsnění fouklo pod hlavou, karburátor s ted se mi vysypalo ložisko v převodovce a kuličky omlely zuby, nová převodovka by stála okolo 4.tisic, takže raději připlatit a koupit stihlku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 35.252 (?), 23.11.2015 4:29
Na profi nasazení mám stihl 460-ku, je dražší ale vydrží, dnes stěží uvidíte u živnostníků něco jiného, ale třeba okolo statku stačí husqvarna, do profi nasazení se kupuje spíše z nostalgie, už to není co bývala, ale cena tomu nejspíše odpovídá, takže nic proti, jen o co je levnější, to dožene v dílech.Smutný bude, pokud i stihl by šel cestou úspor, což se zatím nestalo a za kvalitu se holt platí.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika