Křovinořez HQ 235R x Jonsered BC2236



Piston - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (57) - 38.57 (?)
16.5.2011 15:22

Husqarnu 235 používám už 5 let, sekám hodně a jsem s ní spokojený, chce to neodbývat běžnou údržbu, a jednou v roce ji dát seřídit do kvalitního servisu. Nevýhodou je nutnost zdlouhavě měnit kryt při sekání strunou a kotoučem, ale to už nový typ vyřešené, a toho benzínu si docela vezme. Až Huska umře (což snad nebude tak brzy) budu silně uvažovat o té 4taktní Hondě.  Nizká spotřeba a hluk, a dostatečný výkon na sekání kolem zahrady. Vycházím z toho, že pokud člověk neseká v lese na pasece křoví a mladé stromky, tak snad dvoutaktního výkonného draka nepotřebuje.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
         
M. P. - (24) - 179.249 (?), 16.5.2011 13:21

Chybu neuděláte ani u jednoho stoje. Oba jsou kvalitní a osobně bych bral Jonsered s vyšším výkonem. Pokud možno si ale pořiďte stroj od toho výrobce, který se na to specializuje a ne který staví na jménu značky, Honda je noname mezi křovinořezy a nejspíš se brzy dočkáme i těstovin Honda, které budou velice výživné a na trhu ty nejlepší...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 224.202 (?), 16.5.2011 13:37

neříkám, že nemáte pravdu s těmi tradičními značkami, ale ty vaše argumenty, že Hondu nikdo nezná - o čem to vypovídá?
... řada UMT je na světě už přes 10 let

A např. SUZUKI jsme před 20ti lety znali taky jen jako motorky - a dneska...?!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
M. P. - (24) - 179.249 (?), 16.5.2011 14:21

Ne že Hondu nikdo nezná, ale mezi křoviňáky ji opravdu spousta lidí moc nezná nebo vědí, že dodává motory jiným značkám Stiga aj. Za to znají Jonsered, HQ, Dolmar aj.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Piston - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (57) - 38.57 (?), 16.5.2011 15:22

Husqarnu 235 používám už 5 let, sekám hodně a jsem s ní spokojený, chce to neodbývat běžnou údržbu, a jednou v roce ji dát seřídit do kvalitního servisu. Nevýhodou je nutnost zdlouhavě měnit kryt při sekání strunou a kotoučem, ale to už nový typ vyřešené, a toho benzínu si docela vezme. Až Huska umře (což snad nebude tak brzy) budu silně uvažovat o té 4taktní Hondě.  Nizká spotřeba a hluk, a dostatečný výkon na sekání kolem zahrady. Vycházím z toho, že pokud člověk neseká v lese na pasece křoví a mladé stromky, tak snad dvoutaktního výkonného draka nepotřebuje.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 71.250 (?), 16.5.2011 17:48

Měl jsem 13 let HQ225, bez problémový stroj. Loni jsem koupil BC 2236, protože plocha pozemků se rozrostla a jsem velmi spokojen. Taky jsem se rozhodoval mezi HQ a Jonseredem, ale zkusil jsem změnu značky a nelituji. Oba typy jsou opravdu stejné, akorát v jiném kabátě. Dopručuji Jonsered.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 218.130 (?), 16.5.2011 22:34
Mám HQ 335 už šrvrtý rok a bez najmenších problemov. Keď budem kupovať moj ďalší stroj tak to zas bude HQ ja len vrelo doporučujem tohoto vyrobcu a je jedno či je to HQ, alebo Johnsered.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika