Příspěvky uživatele - M. P.

Weibang WB 506 SB, 29.5.2012
Taky přemýšlím o této sekačce, ale nejspíš půjdu do Stigy nebo Dolmara. Jediné mínus je při mokré trávě se údajně při plném koši zvedá předek. A pojezd se mi zdá rychlejší.
Dolmar MS-335.4 U, 12.5.2012
Díky vzájemné spolupráci Dolmara s Makitou u nás na něj dělá Makita také veškerý servis. Takže i díly seženete v Makitě. Ten argument o Hecht je méně než slabý, už jen z tohoto pohledu. Když by jste viděl oba stroje vedle sebe, tak jen od pohledu... celý příspěvek >
Dolmar MS-335.4 U, 11.5.2012
Děkuji za odkaz na návod, pomůže mi to se rozhodnout. Ale je pravda, že mě zaujal i 4tak od Dolmaru budu si to muset ještě promyslet.
Dolmar MS-335.4 U, 11.5.2012
No momentálně porovnávám Dolmar 430 U s 335.4 a Hitachi CG 40EAS. Taky jsem přemýšlel o RYOBI RBC 52SB. Potřebuju něco na dosekání po sekačce kolem stromů a na sušení trávy se sklonem 45 stupňů + rovina do 2000m plochy. Chtěl jsem spíš dvoutakt mám... celý příspěvek >
Dolmar MS-335.4 U, 11.5.2012
Hledal jsem informace na křováky Hitachi (dříve Tanaka), ale nikde nic moc zkušenosti. Mají právě lepší vybrace a váhu než Dolmar. Vidím tam ale větší problém v servisu a ND. I když cenově jsou přijatelné. Asi začu uvažovat i 4 taktu i když původně... celý příspěvek >
Dolmar MS-335.4 U, 11.5.2012
Sám jsem uvažoval o Dolmaru, protože už od něj mám pilu, ale prodejce mě odradil. Uvažuju o 430 U. Doporučil mi Stigu která má sejné motory ale lepší odpružení. Doslova mi řekli, že motor dobrý, ale dál nic moc. Nejbližší servis na Dolmar je Praha,... celý příspěvek >
Prosím o radu - jakou hobby pilu pro manžela?, 27.10.2011
Pro hobby použití bych doporučil Dolmar PS 45/35, když s ní nebude řezat od rána do večera tak nemá cenu řešit vyšší vybrace... O třídu lepší provedení má Domar PS 350, ale nižší výkon ale na danou práci by měl taky stačit. Případně bych bral i... celý příspěvek >
Pomoc při výběru křovinořezu, 24.6.2011
To je vždycky těžká rada. Z čínských strojů jsou dobré dvoutakty s označením CG 330 / 430. Prodává je několik značek a lepší je právě výkonější 430. Sečou s nima i menší zahradní firmy (sám jednu znám) a docela je chválí. Slušný výkon za přijatelnou... celý příspěvek >
D-test, 5.6.2011
Po Mountfieldu začaly "nezávislé" testy vyhrávat i čínské stroje Weibang, Al-ko atd. Je zajímavé že jsou už i tyto stroje často osazeny motory B&S a Honda případně jejich kopie... Osobně věřím že díky tomu i pěkně sečou ale jak dlouho... celý příspěvek >
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 2.6.2011
Pokud by jste dal strojům potřebný servis a údržbu, tak by vám rozhodně na danou zátěž sloužily dlouhou dobu. Samozřejmě pokud do benzínu nezapomenete nalít olej... Čekal bych, že základní instrukce vám dal Mountfield jak se všude prezentují. Ovšem... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 31.5.2011
Nejedná se o 4-takt ale jak uživatel správně uvedl motor 4 MIX... Takže palivo + olej dle manuálu. Špatný stroj jste nezvolil, já bych bral spíš Stihl 350 kvůli ploše kterou sečete. Ne že by na to daný stroj nestačil, ale s větším výkonem jde práce o... celý příspěvek >
Krovinorez - poradte, 30.5.2011
Nevím jestli je Dolmar 290 špatně dělaná, ale skoro každý stroj má nějaké mouchy. Doporučil bych opravit, protože závada tu nebyla upřesněna. Na každém stoji se může objevit nějaký "zmetek" obzvlášť pokud jsou stroje stavjeny tzv. "na... celý příspěvek >
Krovinorez dolmar 335,4 4-takt, 27.5.2011
Třeba v Německu nebo Rakousku je Dolmar dražší než u nás i když se dá považovat za místní značku. Ale stejné to je třeba se Škodovkou u nás, taky na ně nemáme nejnižší ceny v rámci EU...? Všechno to je o konkurenci a podle toho se také vyvíjejí ceny.... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht 146 - výborná cena, 27.5.2011
Důvody mohou být dva, buď špatně nastavený popruh, tady je myslím 4-ramenný a nebo špatně vyvážený kořoviňák. Ono při krátkém sekání to často ani nepoznáte, ale při delším je té znát dost. Ve vysoké a vody plné trávy případně ještě mokré, se ucpávají... celý příspěvek >
Dolmar PM-5100S3, 23.5.2011
Pravděpodobně byl problém v příliš vysoké a husté trávě. Je dobré s bočním výhozem pootevřít také zadní výhoz čímž se zvýší výkon v takové trávě. Chce to dávat pozor na kamení a další nepořádek... Jinak bych ještě doporučil před dalším sekáním hlavně... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika