K čemu je dirka u křovinořezu?



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                  
host - 210.180 (?) 
5.7.2014 9:55
Podle mě ten kryt nepatří na ten kryt.Je nepřípustný aby se do trubky dostávala nečistota ze sečení.Dá se to sice lehce zadělat ale tady jde o originál.Mám taky HECHTA úplně jinýho ale ten kryt končí 5mm před úhlovým převodem takže minimální mezera.A na obrázku co zde je se to počítá na cm.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
galloway pippin - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1408) - 179.38 (?), 10.7.2014 10:39

Nemůžu říci, že vím s určitostí proč tam ta dírka je, ale napadají mě možnosti.

1)Kdysi ve fabrice jsem slyšel, že uzavřené nádoby do šrotu nepatří, proto před vývozem do šrotu se do uzavřených prostor vypálil otvor(kotle, bojlery,tlakové nádoby).Odborníci mě když tak opraví.Možnost výparů z blíže neurčeného druhu, a povahy npř.nebezpečného obsahu.=minimalizace produkce výroby výrobků s uzavřeným prostorem.

2)Možnost zavlhnutí, kondenzace na vnitřních stěnách,nebo vnik vody a vznik rzivých hub, benzínu do tubusu.Otvor v tubusu zajistí odvětrání.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 217.254 (?), 11.7.2014 9:13
Voda se do vnitř bez toho otvoru nemá jak dostat, navlhnutí je taky vyloučený protože když by to byl záměr výrobce tak otvor by byl někde u motoru kde se nečistoty dostanou nejméně.Je to blbost.Na mým HECHTU žádný otvor není a je vše v pořádku.Ten otvor tam nemá co dělat a dělat to jako univerzálně pro více typů je nesmysl.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 96.2 (?), 11.7.2014 9:26

Vyrábět si dírku "do foroty" na všechny tyče i když není potřeba je nesmysl. Každá taková operace je ve výsledku poměrně drahá. Znamená další výrobní krok a tedy přenášení materiálu, opotřebení nástrojů, zdržení lidí i výroby.. Ještě bych pochopil, kdyby ve výjimečném případě použili tyč z jiného výrobku, která jim třeba zbyla na skladě. Já bych to nechal jako tajemství. Nebo jí tam dělají proto, aby se lidé po sekání mohli na chvilku posadit, zapřemýšlet si v klidu... :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 244.2 (?), 11.7.2014 12:08

Operace vrtání díry na obou koncích může být levnější než operace vrtání díry jen na jednom konci a potřeba manipulace s požadavkem na přesnou orientaci.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
brousek - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (71) - 147.46 (?), 14.7.2015 9:28

Dirka slouží k správnému zapolohování správného krytu. Někde je plastový výstupek, někde šroubek.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika