Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5



host - 111.105 (?)
26.2.2009 17:57

Dobrý deň. Ten záves v predu by to mal vydržať veď bol na to stavaný. Michal

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 159.154 (?), 21.2.2009 5:39

Zdravim. Ja som si ich nechal spravit z 30ky platne plochača

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 9.123 (?), 21.2.2009 15:29

Dobrý den nemá někdo z vás vyrobenou radlici na sníh?  Vydrží to ten závěs co je vepředu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 111.105 (?), 26.2.2009 17:57

Dobrý deň. Ten záves v predu by to mal vydržať veď bol na to stavaný. Michal

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 76.70 (?), 1.3.2009 16:59

Dobrý den, jsem také majitelem frézy TJ 6,5. Radlici na sích mám a tuto mám uchycenu do předního závěsu. Ten to bez problémů vydrží.

     Pokud jsem četl ostatní přízpěvky tak nějvětší problém s touto frézou je ze startováním. Já jsem tento problém vyřešil tak že jsem fréze přidal startér ze Š 120 a žhavící svíčku. Teď není problém ji nastartovat v jakém koliv mrazu. Vláďa

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Luboš Hampl - (20) - 40.193 (?), 8.3.2009 11:09

Dobrý den, bylo by možné na fórum vyvěsit několik fotografií a blíže popsat jak jste tam dal žhavící svíčku a zapojil ten startér. Je to zajímavý nápad, ale určite stávající závit a otvor na žhavící svíčku nepasuje.  Já mám na setrvačníku taky výstupek pro startér, ale odlitek je plný, v té době to holt nedělali. Vy jste to upravil, nebo vyměnil za jiný ks? Děkuji za radu Luboš Hampl

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 37.229 (?), 23.3.2009 17:39

Zravim všetkych. Chlapi chcem sa vas opytat či mate niekto rotovator za tjčko. Bol by som zvedavy ako pracuje, lebo ja mam len na pfku ten perovy a ten pracuje velmi pekne ale tvrdu zeminu moc v laske nema a preto neviem či tjčkovy ma nože alebo alebo tiež pera a asi v jakej cene sa da zohnat. Zatial dik za odpovede Tono.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Luboš Hampl - (20) - 40.132 (?), 29.3.2009 21:13
Tak s rotavatorem jsem se zatím nesetkal, já mám pouze brány. Chtěl jsem se ale zeptat, zda někdo nemá zkušenost se startováním pomocí "el.zařízení". Zetory 25-tky měli vozík na starty. U TJčka jsem na to zatímn však nikde nenarazil, ale nemusel by to být špatný nápad. Přikládám pro orientaci foto z vozíku na ten Zetor 25. Luboš
Startovací zařízení
Startovací zařízení
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 189.31 (?), 30.3.2009 18:07

Mam niečo podobne. Startujem s tym pfku diezel. Mam tiež 3,5kw elektromotor na podvozku z furika a prevod klinakom z E-512 kombajna. Na pfke zapnem uzaverku, z boku pristavim el.motor, nasadim remen vyšponujem hranolkom a zapnem ho.Po naskočeni motora štartovaci motor trochu nazdvihnem za ručky podvozku čim sa uvolni remen a zoskoši z remenice na pfke. Takto to štartujem už par rokov a nemam stym problem. Podotykam že motor na pfke je tiež slavia 80 ale trochu vybehany a ma ešte spalovaciu komoru. Na tjčku som to chvalabohu ešte nemusel praktizovat a to som ho štartoval pasom pri -12stupnoch za použitia dutnaku a zatiahnutej spojke na prvu šupu. Ak je okolo 0 alebo trochu pod nepotrebujem ani dutnak v tom pripade mam iba zatiahnutu spojku aby som nemusel vydavat tolko sily na pretočenie motora a prevodovky nakolko je v prevodovke dost stuhnuty olej. Tono.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 39.89 (?), 2.4.2009 22:12

Zdravím. Ja som na svoje TJ prerobil žhaviaci dútnak na žhaviacu sviečku. Dá sa povedať že ma k tomu dohnala núdza, lebo som mal na závite v hlave zdratý závit a dútnak tam predchadzajúci majitel vytesnil konopem.     Na hlave som prerezal nový závit, lebo starý sa už nedal zachrániť. Vysústružil som mosadzné puzdro a žhavič som použil s AVIE. Sadne tam ako uliaty, parádne to štartuje. Len treba dať pozor pri sústružení aby sa puzdro neurobilo príliš hlboké, lebo môže prísť žhavič do nepríjemneho kontaktu s piestom.  Michal

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Luboš Hampl - (20) - 37.74 (?), 5.4.2009 22:32
Dnes jsem vláčel zahradu pomocí 3 bran, posílám foto mého stroje s bránama. Šlo to super. Připojte i vy svá fota. Teď v létě startuji na první zatáhnutí. Ten el.startovací vozík už ale vyrábím, na podzim se bude jistě hodit.
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?0:08
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika