Jakou elektrickou strunovku do 1000 Kc?



host - 226.163 (?)
3.5.2007 22:50

Do tisíce korun je to jedno.

Pavel

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 174.169 (?), 3.5.2007 22:34, zobrazeno: 9136x
Rad bych poridil nejakou obycejnou elektrickou strunovou sekacku pro prilezitostne sekani malych travnatych ploch. Predstavuji si neco hodne levneho, ale funkcniho. Ma nekdo zkusenosti se strunovkami z teto cenove relace?
Dekuji
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 226.163 (?), 3.5.2007 22:50

Do tisíce korun je to jedno.

Pavel

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 43.253 (?), 4.5.2007 11:13
A je nekde v Praze obchod, kde jich maji vic? Koukal jsem se v OBI a Baumaxu a nic tam nemeli.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 86.206 (?), 4.5.2007 21:08
dvakrat jsem koupil el. stunovku , taky jsem mel limit do tisice, uz nikdy bych takovou chybu neudelal, ani jedna nevydrzela u obou jsem spalil motor a s reklamaci byl problem, tak jsem to dale neresil, ted mam jiz cca 3 roky drazsi el. strunovku black decker a jede porad dobre bez problemu, doporuciji si neco priplatit za kvalitni stroj osvedcene znacky. opravdu kupte radeji neco kvalitnejsiho vyplati se to dobudoucna
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 185.76 (?), 5.5.2007 8:22
strunovku od black and decker som mal a po kratkej dobe zacala hlava vibrovat tak ze letela do smetiaka. teraz mam krovinorez od hondy a black and decker uz v zivote nechytim. casy kedy sa radil medzi znacky su uz proste prec...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 176.163 (?), 6.5.2007 20:17
No a na kolik je rozumne zvysit limit? A jake jsou tedy dobre strunovky, resp. za jakou cenu se daji sehnat uz ty lepsi? 
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388), 6.5.2007 20:35
Podívejte se na www.ergo.sro.cz.  Je zde také ceník ND, což není běžné a uděláte si představu o servisním zázemí a rychlosti zajištění a dodání potřebné součástky. Tuto strunovku resp. jejího předchůdce máme 12 let a to ještě s motorem 250W, nyní je dělají s 350W a 550W. Dají se jednoduše použít i s 2 kolečky a tím je možné sekat menší rovné plochy bez namáhání zad. Cenová relace je 1800 - 2200, ale kvalita tomu odpovídá. Rozhodně nekupujte levné strunovky, některé již uvedené a další podobné. Opravy se nevyplatí,  mnohdy nejde koupit ani náhradní spálený motor(viz. někdy i dost velké množství neopravitelných kusů v opravnách - resp. prodejnách)  - vinutí se nevyplatí nechat převinout, ale hlavně ve většině případů je to předražený nekvalitní výrobek.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 43.253 (?), 14.5.2007 10:51
Diky za tip. V patek jsem ji koupil a vzal jsem k ni i tu druhou hlavu s temi nozi. Seka docela pekne, jen mi pripada trochu tezci, ale co - neseka se stim cely den.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 153.162 (?), 15.5.2007 13:53
Ja som kupil Viking 600TE, je trochu drazsi ale neoplati sa na tom setrit, radsej prebytok vykonu a seka perfektne. Je to vlastne rakusky Stihl. Na dokosenie pri plotoch alebo kosenie na strmom svahu mozem doporucit.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 43.253 (?), 28.5.2007 13:16
Tak jsem ji podrobil zatezovemu testu a ERGO obstala v nasem svahu i s pripobrezni travou a nejruznejsim bejlim na vybornou. Je model 550T a zatim pojistka nesepnula a to jsem ji nesetril. Zacinam si myslet, ze ta nozova hlava je zbytecna, tou strunou jsem zatim pokosil uplne vsechno.

Smekam pred touto sekackou - ale taky neco vazi !!! Sekani v prudkem svahu, kdy je nutne drzet sekacku v temer predpazeni je docela zahul :) Ale vysledek stoji za to, takze jeste jednou diky za tip.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika