Husqvarna LC 356 AWD



insania - (10) - 55.64 (?) 
30.4.2016 16:35, zobrazeno: 3267x
Ahojte, Potreboval by som poradit s vyberom kosacky na dvor ale aj na zahradu medzi ovocne stromky - trochu do svahu - nerovny teren. Doteraz som kosil elektrickou na dvore a krovinorezom na zahrade. Viete pomoc- doporucit nieco kvalitne co dlho vydrzi? Teoreticky by som bral aj LC 356V, ta ma iba predny nahon a myslim ze ostatne je rovnake. Mam rad znacku HQ ale v poslednej dobe pocuvam, ze to uz nie je terno. Vedeli by ste doporucit nieco v podobnych cenach ako tieto dve? Popr. Mate niekto skusenosti s HQ AWD? Dakujem za kazdu radu. P.S. Ked kosim krovinorezom tak odlietajuca trava mi sposobuje nejaku alergicku reakciu, strasne to svrbi, nepomoze ani ked sa cely obleciem do hrubych mopnterok. Preto uvazujem o stvorkolesovej kosacke namiesto krovinorezu. Este raz dakujem za vase rady
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 103.205 (?), 4.5.2016 23:00

Kupil som pred 2 tyzdnami Husquarna LC 348V max.spokojnost neni to 4 kolkka ale tah ma az na 5, 4 km cca da sa kosit co mi predajca hovoril do 13- svahu 15 min. Kos ma az 90l a plni ho perfekne na 99% to som nevidel u ziadnej inej kosacky. Premyslal som aj ja nad 356 ale nedaju sa skoro vobec zohnat a je to uz dost stary model a mal problem aj s karburatormi ma aj starsi typ rozvodu dnes sa pouzivaju OHV rozvody. Dobre kosacky su honda HRX ale to uz je ina cenova kategoria.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika