Husqvarna CTH 126 poraďte



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
   
host - 48.3 (?) 
28.4.2011 17:41

Dobrý den, také jsem na vážkách, dnes jsem se byl projet s tímto traktůrkem projet a musím říct že sakal skvěle ale uvidíme časem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
      
host - 141.1 (?), 28.4.2011 22:36

Prodejce si trošku dost přisadil s děkovnými dopisy, ale veskrze je to celkem pohodový traktor. Řemen sečení používá- narozdíl od starších dvounožových traktorů se středovým vyhazovacím tunelem Husqvarny- běžný klínový a na cca dvaceti námi prodaných kusech se od uvedení na trh v roce 2009 neměnil jediný řemen. Ano je postaven na cenu, ale když s tím tak nějak počítáte a nenavymýšlíte si k traktoru válec, přívěs a podobné težší tažné příslušenství nebudete zklamaný. Ono ani to tažné oko není nějak zvlášt dobře umístěné- je celkem utopené a není kolem něj moc místa. Takže podle mne na sekání takovéto plochy plně dostačující. Hlavně servis nablízku a užívat si to

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 207.1 (?), 22.7.2011 21:42

Tak po zapůjčení a vyzkoušení CTH126 jsem na netu objednal, koupil a byl problém. Seče perfektně, motor ani neví že jede, ale dostat trávu do koše téměř nemožné. Po porovnání se zapůjčenou sekačkou byl shledán problém, a to osazení z výroby nožem na mulčování (asi). Nemá na koncích nože rozšíření a prohnutí na vyhazování. Prodejce po týdnu dotazů nereaguje. Další zkušenost je ohledně záruk. HQ nedrží celoevropskou záruku, alespoň mi to sdělili na HQ Praha. Pokud nemáte jejich záručák, pak jedině prodejce. To mám i já. HQ se k tomu nezná-nemá to jejich záručák. Cena ale oproti doporučené u HQ o 12t. Kč levnější.

Nyní se zdá vše OK, tak snad to vydrží.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 131.210 (?), 23.7.2021 7:49
Dobrý den, nevíte někdo, trakturek mi začal zničeno nic zvyšovat a snižovat otacky(houpe)…nevím co stim, karburator sem měnil, cívku zapalovaci….poraďte.děkuji.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 124.85 (?), 15.5.2011 0:55
Mam CTH 126 treti sezonu, najeto 100 motohodin. Sekam 2 zahrady po 2000 metrech, jedna je ve svahu. Vyjede snad vse. Taham vlek a metrovou mensi kolejnici rovnam krtince. Zatim 1 porucha - prasknul sroub vodici remenice - vada materialu. Prevrtano na metricky rozmer, cena opravy 6Kc sroub a trochu prace. Orginalni sroub 300Kc a 3 tydny cekani!!! Puvodni remeny a nuz(ten uz je na konci zivotnosti). Nedostatky: Dlouhy tunel do kose - nekdy se ucpe a spatne se cisti. Plastove celo kose - je hodne nizko, pri prejezdu vetsich nerovnosti drhne o zem, otevre kos a bezpecnostni kontakt chcipne motor. Reseni - odpojen kontakt. Drzak napoju - nevhodne umisten, vadi pri vysejpani kose. Zaves - je moc nizko. Jinak mohu hodnotit kladne.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 170.181 (?), 24.7.2011 19:51

S Husqvarnou CTH 126 sekám již 2 roky 2500 m2 a po technick= stránce žádný problém. Zahrada je se stromy, takže hydro je ideální pro maximální možnosti sekánív těsné blízkosti stromů (s ohledem na větve). Důležité je vystihnou, kdy je tráva suchá, jinak se dost ucpává.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 252.59 (?), 23.7.2011 5:39

Já bych připlatil a poohlédl se po českém Karsitu jde o dostupnost a ceny náhradních dílů a u dovozových jsou ceny dílú přemrštěné, příklad elekromagnetická spojka sečení na uvedený Karsit stojí kolem 3000,- a mechanická na Elektrolux 10000,-,  Mountfield si učtuje za převodovku pojezdu 30000,-! ačkoli to samé stojí na Karsita nebo Starjeta 10000,-. Honda to je vůbec extrém.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 255.186 (?), 4.5.2012 7:36

Nezjištoval někdo cenu nahradních dilu v zahraniči.

Polsko, Německo???

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 195.239 (?), 20.11.2014 20:49

taky by mě zajímalo na co přijde oprava nebo výměna hydrospojky na to CTH126,..jinak za mě supr stroj, stačí mi, mám s nim čtvrtou sezonu..sekám 2600m2 týdně, po každém sekání meju jak šasi, tak komplet tunel, zadek, krom motoru na to opatrně, prostriknu i tu vrtulku co,,chladí,, převodovku, tam se dycky schová plno trávy že nechápu jak se tam může dostat..každej rok měním olej (220Kč), vychází mi to akorát těch 40hodin sezona..nůž sem tam nechávám nabrousit - vyvážit (70Kč), vzduch filtr menim ob rok, dal sem neoriginal (190Kč) pac origos vzduchac 480Kč, zatím jedna malička porucha :-) v době záruky mi přestalo fungovat počitadlo motohodin, takže sem ho poslal do Prahy zpět poštou a poslali mi nový, také jsem ho objednal přes internet za 44tis Kč než v kamenném obchodě za 54tis... je pravda že tunel se občas ucpe když sem sekal za deště a prostě sem to chtěl dosekat..jinak nezbývá než strčit celou ruku do tunelu a vyhazet to ručně..jinak bomba světla, myslel sem si, že sou na parádu, ale jezdim pozdě z práce a občas si u toho večer rozsvítim a fakt vidim co je posekáno a co ne :-)) sousedi sou zvyklý..jinak silnější by se mi libil, ale na těch 2600m2 stačí tohle, hlavně potřebuju projet 90cm dvěřmi, což tenhle umožňuje a je hrozně obratnej, supr věc v okrasné zahradě kde musím hodně objíždět, takže malej a moc šikovnej stroj, hlavně servis v místě bydliště což bylo pro mě taky důležitý

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 178.47 (?), 13.5.2012 19:41

Mám CTH 126 a naprostá spokojenost)) Jen jak už je napsáno občas se při sečení vlhké trávy ucpe tunel.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika