DSK317 - repase



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 208.176 (?) 
8.11.2013 12:56
Bohužel, chytráka děláte Vy. 1t jsem napsal k soupravě, t.j. celkem s nákladem a řidičem.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 244.2 (?), 8.11.2013 13:13

Vidíte pane 163.222, já jsem zase tu "tunu" pral jako obrazné vyjádření plně naložené soupravy.

Ono, když nakládáte hnůj jen tak lehce po pstranice, tak bez silniční váhy těžko určíte, kolik máte naloženo. Pokud pak zkusíte rovnat cihly á 5 kg, pak zjistíte, že se dá naložit nebezpečně mnoho tedy 450 kg.

Doporučuji někdy navštívít předváděčky výrobce, kdy Vám předvede jak hodně na straně bezpečnosti jsou pravidla napsaná v návodu.

A vůbec, kolik lidí dodržije z návodu, aby měl řp.sk.T?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 90.30 (?), 8.11.2013 17:06

Pánové, vám všem co tak vehementně zastáváte krávoviny co se týče brždění, provozu na prudkých svazích a kluzkých cestách, by vám moje tchýně řekla: s tebu mluviť a z baranem řikať je jedno a to same.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 151.26 (?), 8.11.2013 18:27

Ještě by se dalo dodat - kličkujete jak zajíci, jednou některého z vás těch deset metráku na prudkém svahu a slizském podkladě dohoní a dopadnete jako ten zajíc na honě, prože ho přece jenom, některý ten brok trefí. Na rozdíl od vás skončí na smetaně. Na téměř rovině jsem sám již vezl na origoš vozíku 15 pytlů bambor. Tady mi akorát hrozila polámaná náprava, nic víc.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 191.186 (?), 8.11.2013 18:29

Tak Vaší tchýni vzkazuji, že má smůlu, že má v rodině barana. A kdyby se ptala proč(asi to už dávno poznala), tak ji dejte toto přečíst z návodu Vari:

... Pokud sjíždíte z kopce, nevyřazujte rychlost, nesnižujte otáčky motoru pod ½ MAXima a přibržďujte soupravu nožní brzdou na návěsu, aby nedošlo k rozjetí soupravy vysokou rychlostí, a tím ke snížení ovladatelnosti.

Je to hned na začátku v návodu, pěkný večer. J.S. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 216.66 (?), 8.11.2013 20:32

Bohužel už to nejde.Ale můžete to udělat vy sám, nebo některý jiný zastánce převozu tunového nákladu v podmínkách, kde má problémy lesácký traktor, až vás to některého převálcuje. To co píšete o jízdě z kopce v mém návodu neni. Nevím jak starý návod máte vy, v mém jsou uvedena ještě pětimístná telefonní čísla. Mám tu popsanou jízdu do kopce, kdy můžu řadit a při jízdě z kopce, kdy mám přibrzďovat soupravu nožní brzdou. Za dalším vykřičníkem je napsáno - brzdy návěsu jsou dimenzovány pro celkovou hmotnost soupravy (jednoosý malotraktor+návěs+užitečné zatížení) max 600kg. Jestli vy a vaši zpřízněnci popsaného způsobu přepravy dělají něco jiného, je to vaše a jejich věc a netahejte to tam, kde to neni třeba a vůbec, neni to žádoucí. Ještě něco, běžte doma do koupely, postavte se před zrcadlo a koukněte si do huby.           

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 217.24 (?), 8.11.2013 20:38
Místo zbytečných invektiv byste měl zapnout hlavu a buď už nic nepsat, nebo uznat, že výrobce Vari doporučuje brzdit motorem.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 209.76 (?), 9.11.2013 11:46

Bohužel, můj návod nic co by alespoň naznačovalo brzdění motorem, neobsahuje. Jestli mi nevěříte, mohu vložit sken. A když jste znalec cizích slov, tak se jimi také řiďte.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 220.186 (?), 9.11.2013 12:05

Pokud píšete jako anonymní host pokaždé z jiné IP (jak Vám ji v danou dobu mobilní operátor přidělí) tak jsou v podstatě tři možnosti. 1) vzájemně si oprorujete 2) tento příspěvek je Váš první 3) nijdo nedokáže určit, který příspěvek máte na mysli.

Pan J.S sice nemá registraci, ale vždy se podepíše. U něj je jen riziko, že jeho podpis může pod své písmenka připojit kdokoli co by mu chtěl rozbít reputaci.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 30.2 (?), 10.11.2013 10:38

Bodem 1) myslíte co? K bodu 3), každý si může hravě zjistit, ke kterému příspěvku patří příslušná reakce - klikněte si na „předchozí píspěvek“.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika