Dobíjení



host - 240.250 (?)
28.4.2016 19:12
Psal jsem do servisů co opravují Briggs a z deseti z nich mi tři napsali že jeden vodič je na dobíjení druhý vodič se používá jen na světla. Ostatní chtěli ještě nějaký čísla z mororu který momentálně nemůžu zjistit nebo neeodpovedeli. Každopádně tam regulátor nebyl tak snad to tak má být. Napětí samozřejmě změřim. Asi zítra pojedu na chalupu tak to.hned zkusim a napíšu Vam to. Snad se to zas nespali, ten stator jsem sehnal az v Americe, tady za nej chteli jak za novej traktor.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 240.250 (?), 28.4.2016 19:12
Psal jsem do servisů co opravují Briggs a z deseti z nich mi tři napsali že jeden vodič je na dobíjení druhý vodič se používá jen na světla. Ostatní chtěli ještě nějaký čísla z mororu který momentálně nemůžu zjistit nebo neeodpovedeli. Každopádně tam regulátor nebyl tak snad to tak má být. Napětí samozřejmě změřim. Asi zítra pojedu na chalupu tak to.hned zkusim a napíšu Vam to. Snad se to zas nespali, ten stator jsem sehnal az v Americe, tady za nej chteli jak za novej traktor.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 94.115 (?), 28.4.2016 10:29

Regulátor je pozice 501 nebo 501A záleží na typu vinutí

HH


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 9.168 (?), 29.4.2016 6:55
Jj tenhle obrázek mám. A mám ten dual circuit!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 13.156 (?), 2.9.2017 20:34

Zdravým měl bych prosbu 

jak proměřit dobíjení na statoru Tri Cirkuit (474B) a regulator 501A

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?0:08
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika