Al-ko Powerline 5300 BRV



host - 177.110 (?) 
11.2.2013 11:40, zobrazeno: 6728x

Dobry den,

mate nekdo zkusenosti se sekackou AL-KO Powerline 5300 BRV? Mohli byste mi doporucit nejake podobne sekacky? Jde mi o seceni vyssi obcas vlhke travy a sber do kose, tak aby se sekacka co nejmene zakuckavala...

diky

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 127.231 (?), 16.2.2013 22:22

S touto sekačou nemam skušenosti. CZ Alka skoušej v testu ja jsem osobně měl 8 sekačěk i na velke plochy bych doporučil Gtm naprosto skvěly stroj i v mokru po dešti se na spodek trava nelepi to je tim že holańˇdani maji špičkově navrhnuty šasi po mych skušenostech doporučuji Gtm  naprosta jednoduchost rychlost pojezdu velky vykon za přijatelnou cenu u Alka zapllatite značku měl jsem i sekačku za18 tisic a to byli vihozene penize naprosty paskvil za těch mich 8typu sekaček zvitězila jednoznačně Gtm jsem po prvnim roce provozu naprosto spokojen sekam 1800 metru jak vysoka tak niska trava ahoj Jenda

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 9.2 (?), 18.2.2013 19:30

Ale kde žijete? GTM sekačky bouchá ne v Holandsku, ale v Číně. Je to prakticky to samý jako World, jenv jiné barvě. Jinak máte pravdu v tom, že tyhle sekačky sbíraj brilantně i při využití univerzál nože. Koš nabouchaný až po dvířka. Výhodou výroby na východě je nízká cena a velice masivní konstrukce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 127.231 (?), 18.2.2013 20:38

mate pravdu že gtm je vyrobena v čině ale sekačka je produkt   nizozemske firmi ktera ma fabriku a virobu v čině visledkem je levnějši produkt.  většina světove produkce je v čině mělsem tu čest porovnat i sekačku wotld je naprosto stejna jako gtm ma jinou barvu čina koupila licenci  od gtm a viraběji   si ji   ve vlastni činske tovarně jako činsky produkt jinak  gtm ma briggse 675 serie   world ma briggse 625 serie obě sekačky jsou skvěle i parametry za rozumny penize world vijde cenově   laciněji než gtm.   s pozdravem    jenda

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika