Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ještě k podstatnému z Vašeho dotazu - ptáte se, které modely Stihl mají tlumení vibrací - je to nejjednodušší podle katalogu - tabulka a uvedení technických informací. Začal jste Stihlem, tak se podívejte na další modely. Další typy co jste uvedl jsou další 2 výrobci(podle názvu) - těch modelů, které můžete použít je hodně a chce to systém. Pokud Vás Stihl oslovil, tak není problém, ale já jsem uvedl svůj názor, že bych volil model komfortnější. Proč? Mám možnost porovnávat a modely bez antivibračního systému jsou opravdu na malé kousky a krátké časové úseky.Dále výrobce přímo v návodu uvádí - kratší pracovní úseky, antivibrační rukavice, dost důrazné upozornění na eliminace těchto vlivů a odkaz na komfortnější modely. Nechci to nijak ovliňovat, ale jestli ten model chcete, tak byste to měl vědět.  

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika