Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nazdar majstri, chcem sa poďakovať pánovi meno neviem lebo ho neuviedol, je tu len napísaný ako hosť, poradil mi pri zapojení alternátoru, kontrolku som "odkostril"a mal som zle dva vodiče v spínacej skrinke oddelene, mali byť spolu vodič 54 s regulátora dal som ho spolu s vodičom od kontrolky do 15-tky, je to správne podľa schémy ktorú mi pán poslal, skúsil som to naštartovať pri ubraní plynu kontrolka začala svietiť pri pridaní akonáhle sa otáčky motora zvýšili tak pekne zhasla, tak by to malo byť v poriadku nie?Chcel by som sa poďakovať aj pánovi Kohoutkovi ale moc nemám za čo vy ste mi moc neporadil akurát ste ma postrašil že som asi odpálil diody, ale v každom prípade tiež ďakujem za snahu, ja neviem ako sa to meria nie som autoelektrikár ani nič podobné len som vedel že mi nejde dobíjanie tak som to chcel skúsiť, no nakoniec sa to podarilo, som veľmi rád že sa dajú informácie zohnať aj takto, ešte raz ďakujem, a ešte by som sa spýtal či je to v poriadku tak ako to je zapojené tak ako som to opýsal v tomto príspevku alebo sa mám niečoho obávať?či to treba nieako premeriavať?Kotúť

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika