Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Díky za Vaše zkušenosti s křovinořezy. Píšete zde mimo jiné o pravidelném doplňování maziva do vyžínací hlavy (úhlové převodovky). Zajímalo by mě, čím se úhlová převodovka maže? Tohle fórum mám z větší části přečtené, ale nikde jsem se zatím nedozvěděl, ani v manuálu to není napsané. Jsem majitelem Dolmaru MS 4010, nová úhlová převodovka na tento stroj stojí kolem 5 tis., takže by mě to docela zajímalo. Zatím to mažu lithnou vazelínou, ale slyšel jsem názory, že se může usadit na stěnách převodovky a jede to pak nasucho. Předem díky za postřehy... jinak Dolmar 4010 mohu jen doporučit, snad jen občasné  problémy s teplými starty v létě, jinak špičkový silný stroj, do lesa optimální. R. S.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika