Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Správně Vás to zajímá, a jsem rád, že vůbec někoho. Ten podfuk v této reklamní kampani je třeba spatřovat ve dvou rovinách. Jedna věc je výpočet oné 1/3. jak jsem uvedl, čert ví z čeho ta třetina je. Ta druhá věc je, jak správně uvádíte ANO NA VŠECHNO, jenže přečtete-li si pořádně tištený reklamní materiál, tak zjistíte, že JENOM NA NĚCO. Na první dvě otázky jste si v podstatě dokázal odpovědět sám, ale nastiňujete třetí. Takovéto instituce jako je ČOI, jsou použitelné MOŽNÁ tak do kompostu. Ovšem je třeba to zvážit, abyste si ten kompost takovýmto materiálem neznehodnotil. Nevím jestli zrovna klamavá reklama, protože obhájci budou hovořit o takzvané nadsázce v reklamě. Vzhledem k tomu, že z Kola štěstí mám dost číselných údajů, a to jsou pevně stanovené hodnoty (bez nadsázky) tak na to pasuje pouze PODVOD.  Zkáceně... ten kdo jiného uvede v omyl, aby tím získal značný finanční nebo jiný prospěch, se dopouští podvodu...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika