Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Stihl je skvelá značka, nemyslím si však, že je o toĺko lepšia o koľko je drahšia... A netreby zabúdať, že má v zákl výbave len nôž, nie aj vyžínaciu hlavu ako to je v HQ. Neviem čim sú podložené tvrdenia typu : stihl je spoľahlivejší ako HQ..som si istý že exaktné údaje neexistujú..z veľkej časti to považujem za len také prekáračky tu na fóre alebo krčmové reči..bez úrážky..  ja napríklad nedám dopustiť na Jonsered BC 2236...mám ho 8 - mi rok a menil som na ňom 3 x vzduchový filter, sviečku, zodral som 2 vyžínacie hlavy a asi 5 - 7 nožov trojzubých / presne neviem /.A kupil som si hned k nemu popruhy od HQ Balance X. To je všetko. A že som za ten čas toho pokosil, tak to mi verte! Skvelý stroj škoda že sa už u nás oficiálne táto značka nepredáva. Kúpil by som si obdobu HQ 545..

Mám 545 už druhú sezonu no a ide bez problemov. Stroju treba dať čo potrebuje a nevidim dôvod aby nefungoval.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika