Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
HQ jsem měl, docela zklamání ten pojezd, když byl málo napnutý klíňák, musel jsem to tlačit, když hodně tak odcházel, když se tam dostala tráva tak se smekal.A sběr byl nepoužitelný, tak jsem nakonec mulčoval, aspoň nějaké pozitivum co mě dala HQ a nedosekal jsem ani sezónu a v polovině prodal, protože to občas chtělo zezačátku sebrat.Koukal jsem po hondě, ta jako celek fakt funguje, nemá vyloženě slabší místo, nakonec zvítězila stiga v hliníku-díky odlitku má vysoký výhozový tunel, měkčená madla, komfort start.Vzhledem k tomu, že HQ stála přes 18tis. bez akce, tak to vyšlo pomalu nastejno.Nelituju sebe, že jsem na jejím prodeji prodělal několik tisíc, ještě jsem ji rád odvezl přes 100km, spíše lituju toho, kdo ji koupil.Sranda byla, když si známý koupil jonsereda, což je to samé, ale v červeném kabátu a osekanější-starý model b&s motor, horší kudla, to byl vytočenej, když mu to došlo, že jsem to už měl v oranžovým a nadával jsem, a ke všemu měl potíže to nastartovat, když to bylo teplé, tak pěnil, ale to byla chyba něco kolem sytiče či co.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika