Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Zdravím, já rovněž nesouhlasím s tím, že by ty dva motory neodváděly dobře svou práci. Je však velmi těžké specifikovat, co to ten hustý trávník vlastně, je. Nemůže být huštší než běžně tenkolisté výběžkaté trávy mohou růst na jednotku plochy. Samozřejmě je rozdíl sekat nově založený trávník nebo mechem a stařinou prořídlý travní porost na straně jedné a mokrý, přerostlý nebo po ránu navlhlý trávník na straně druhé. Ale výrobce běžně počítá s tím, že klient nekupuje sekačku kvůli tomu, aby sekal zahradu, kde z mechu vykukuje pár travních lístků. Podle mého soudu tedy ty motory při tomto záběru nože stačí. Schválně říkám podle mě, protože jsem vždy používal sekačky s motory od 160cc, ale na záběry větší než 50cm. Rovněž tím nechci říci, že to je ideální řešení ale rovněž je otázka co je ideální. Používám prémiové Al-Ko s BS 850/190cc/52cm záběr a když trávník přeroste, tak se motor taky dusí a musím výšku snížit postupně a sekat 2 x týdně. Ale aby se to nezvrhlo v nějaké abnormální teoretizování, navrhuji tazateli požádat prodejce o zkušební sekání. U nás (Středočeský kraj) to v květnu-červnu prodejci umožňují v tzv. sekacích dnech. A pokud to touto cestou nebude realizovatelné, tak máte možnost zboží do 14 dní vrátit bez udání důvodu. Ale k tomu podle mne, alespoň u té Stigy nedojde.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika