Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zkušenosti přímo s tímto typem sekačky VIKING nemám, ale používám sekačku VIKING MB 655V se záběrem 53 cm a motorem BS 750. Sekačka je velmi kvalitní a dobře se s ní pracuje.Za celou dobu co ji mám neměla žádnou poruchu. Mě k nákupu přesvědčili u STIHLu tím, že tato řada sekaček je používaná i komerčně. Z odolnosti plastu mít strach nemusíte. Vypadá sice jako laciná Čína z hračkárny, ale mnohokrát se mi stalo, že jsem při sekání vzal i kámen velikosti ca 5cm (ozdobný kačírek) a po třech letech co ji používám jsou uvnitř v plastovém šasi jen malé ďubky, ale po prasklinkách nebo odštěpcích plastu ani památky. Spíše zničíte nůž než ten plast. Výrobce na ten plast navíc dává i nějakou delší záruku, tuším 5 let. VIKING byť je dražší můžu jen doporučit.  Navíc co mají tyto sekačky dokonale vychytané je koš a způsob jeho vysypávání. Podle mého názoru neuděláte chybu. Jen tak na okraj, pokud chcete lehkou sekačku, tak kvalitní plastové šasi dokonce s doživotní zárukou proti průrazu dělá ještě HONDA, popř. jít do hliníku co dělá AL-Ko, ale to už je cenově někde jinde.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika