Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Muze to byt take otazka vykonu mulcovace. S tim tektonem, ktery ma motor 6,5 HP se mi zda, ze to nestiha mulcovat tak dokonale jak bych si predstavoval. Ale je pravda, ze mam nastaveno mulcovani na strniste vetsinou tak na 3 cm, coz je hodne nakratko (vys to nastavuji pouze v mistech, kde trava roste bujneji). Mulc se do dalsiho mulcovani celkem v pohode rozlozi - nicmene travnik ma vyssi vlhkost a dokonce mi tam misty zacaly v trave rust houby (mohlo to byt take letosnim vlhcim podzimem). Proto jsem psal, ze by to chtelo asi obcas posekat tim bubnem a pohrabat. Jinak jsem s tim mulcovacem celkem spokojeny, jenom jsem dosel k zaveru, ze misto sekani 4x za rok (jak jsem si puvodne predstavoval) to budu delat tak 6x, ale zase to nemusim hrabat.  

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika