Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ja secu asi 800m2. Na to objizdeni kericku je to idealni. Posecu riderem az presne k plotu a nemusim ani strunkou nic dosekavat. S traktorem bych takhle precizne asi nikdy neposekl a musel dodelavat rucne.

Jedina navyhoda Castelu je to, ze nema bocni vyhoz. Rider mam pro sekani na chate a jsem tam cca 1x za 3 tydny. Pokud trava preroste a je navic navlhla tak uz je to docela problem. Tohle se zacina vyskotovat pokud ma trava cca 20cm a vic. Jinak vse bez problemu. Bral jsem ho za taky v akci za 37tisic a vazim 90kg 188cm a sece dobre. Ale bral jsem radeji ten nejvykonejsi rider aby byl trosku predimenzovany, ale stejne to obcas nestaci. Maximalni vyska seceni je 8cm tak na to pozor.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika