Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ja som potreboval krovinak na pozemok 600m tak 2-3 krat rocne. Tiez sa mi enchcelo investovat do nicoho znackoveho, tak som kupil Al-ko 4125. Uprimne, teraz si trieskam hlavu, preco som radsej neprihodil, pripadne nezobral na splatky nieco lepsie. 

Po motorickej stranke je super, ale ten komfort prace je s nim absolutne mizerny. Vaha vyse 7kg mi az tak nevadila keby nemal len jednoramenny postroj. Hlava ta je asi najvacsi sunt aky som kedy videl, obcas neodvija lanko, uz sa mi stalo ze nesla ani otvorit, drzadla, tie sice su uchytene na 4 skrutkach, ale kedze je tam uzasny antivybracny system tvoreny kusom gumy, tak sa otacaju okolo nosnej rury ako na kolotoci, trojzubec je obycajny kus plechu... Sranda je uz len navod na pouzitie, dke sa nic nespomina o udrziavani uhloveho prevodu... Miesaci pomer 1:25 je taky isty ako mali stare hasicske PS8...

Tolko moje skusenosti s "jednorazovym"  krovinakom

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika