Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím všechny a prosím o pomoc.

Mám zahradní traktor Craftsman LTS 2000 rv. 2009 s motorem Briggs Stratton 19,5 hp, obsah 500 ze serie Gold edition, přesný typ motoru 31P677-0804-B1. V poslední době mám s motorem problémy a zatím mi nikdo nepomohl tak se obracím na Vás všechny. Motor bez problémů funguje, startuje. Problém nastává po jeho plném zahřátí cca 15 min po spuštění. Najednou jako by přestal fungovat za plného plynu a má tendenci zhasnout. Někdy když se mu ubere plyn tak se srovná a funguje po přidání zase normálně. Po chvíli se to opakuje a pak již ubrání plynu nepomůže a motor chcípne. Někdy hned po zhasnutí nejde opětovně nastartovat a musím chvíli počkat, než se mi podaří ho opět dostat do chodu. Volal jsem do několika servisů Briggs a vyzkoušel některé jejich rady, ale zatím nic nepomohlo. Vyměnil jsem zapalovací cívku, svíčku, elektromagnet karburátoru, karburátor nechal 2x vyčistit v ultrazvuku, sešteloval ventily a motor pracuje pořád stejně. Poraďte co s tím. Ještě jsem nechal odpojen kablík zhášení od cívky a motor zdechl i přes toto opatření. Děkuji za rady.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika