Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ano, je super, když si lze takto předat zkušenosti. Mnoho uživatelů má tendence se vyjádřit ke všemu, ačkoliv věc ani neviděli, natož aby ji vlastnili či vyzkoušeli...

Ohledně šroubů, nerozumím, drážka se oproti imbusu či torxu velmi snadno vyčistí (vyzkoušeno) a následně souží jen k lehkému přidržení. Pokud není dosedací plocha nějak namazaná, pak se projeví samosvornost zápustné hlavy a není třeba přidržovat šroubovákem, neprotočí se.

Ty jehličnany a thuje bych rád zkusil, ale takový materiál nemám... Co mě potěšilo byly ty papriky a rajčata. Namačkal jsem do násypky co se vešlo a pak párkrát šťouchnul klackem, okamžitě to vše takřka bez odporu prolétlo drtičem. Ale měl jsem jen jednu menší hromádku

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika