Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dík, za info.Problém je v tom že na převodovce není žádné označení.Manuály co byli k trakturky jsou dva a tam je každá blbost vyfocená popsaná i katalogové číslo ale převodovka jenom jako celek.O motoru je tam každá podložka, celý motor v řezu.Nevím proč ty motory jsou nezmary a jsou v každém traktoru, Traktory CRAFTSMAN se u nás běžně prodávají ale sehnat na ně cokoliv třeba klínový řemen, problém.Určitě si další traktor koupím v Manfildu je na něj aspon 7 let záruka.Pravděpodobně se přehřál olej v převodovce a spálil simeringy,,jelikož mám větší zahradu a mulčoval jsem dvě hodiny v kuse.Proto jsem si koupil větší aby toto vydržel.Bohužel čtvrtá sezona ho zdolala.Ale k odpovědi na váš dotaz jedná se o CRAFTSMAN LAWN TRACTOR 19.5HP,42 Mowe Elektrik starter Automatic Transmision.Model No.917.289081.

Díky za jaký koliv návrh a radu.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika