Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Používam krovinorez al-ko, predchodcu súčasného modelu BC 4125 II Comfort. Kosím s ním už 5 rokov a musím povedať, že servis veľmi zanedbávam. Nič tam ešte nebolo menené /ani vzduchový filter/, len do toho lejem benzín premiešaný s olejom. Je pravda, že niektoré diely už odpadli, ale na funkčnosť to nemá vplyv. Na zimu ho odkladám tak, ako som s ním posledný krát dohosil. V podstate sa k nemu správam veľmi kruto, asi preto, že je taký lacný. Aj môj predavač mi povedal, že sa čuduje, že mi to stále beží, lebo tam fakt nebolo nič servisované, ani to čo má byť po sezóne premazané,  premazané nie je. Štart po zime je bez problémov. Nebráni sa ani benzínu, ktorý celu zimu stál premiešaný s olejom. Nekosím s ním často /10 x za rok/, ale zato hutne /viac ako 2 hod. v kuse/. Nevýhody: je dosť ťažký /súčasný model je asi ľahší/ a má iba popruh prevesený krížom cez rameno /bolí z toho chrbát/. Vibrácie sú podľa mňa ok, ale minule som zle navil lanko, tak to s ním hádzalo trochu viac a teraz mám strpnutý prst, ktorým sa mačká spúšť. Tohto roku pojde na generálku. Myslím, že cenovo je to niekde na úrovni noname produtkov zo supermarketov, ale čo sa týka kvality, tak neľutujem kúpu, za tú cenu proste aj keby sa hneď zajtra pokazil, tak 5 rokov bezúdržby kosil dobre - a kúpim si nový na ďalších 5 rokov. Benzín tam lejem v pomere 250ml oleja do 5 litrov benzínu, viem, že je to mimo návod, ale mám pocit, že je pri takom pomere pokojnejší. Pokosí to všetko, kosim som s tým už aj kukuricu /a to som sa už bál, či to zvládne, ale rezal to jak na páse.../. Takže tak. marek.

Možno je to len výnimočnosť tohto môjho modelu, možno sú tie al-ko stroje fakt dosť dobré. To už posúdiť neviem.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika