Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

V pátek jsem v Mountfieldu vyzvednul opravené SOLO 154. V sobotu vyzkoušel. A ode dneška je opět v servisu. Měli jsme jet dnes s rodinou na dovolenou, místo toho jsem v tom nádherném počasí, v době dovolené, jel do Mountfieldu podruhé reklamovat SOLO 154. Podruhé za asi 2 měsíce. Narozdíl od první zkušenosti tentokráte vydrželo sekat jen asi 1,5 hodiny. Ale i to bylo trápení, motor nedržel otáčky, zdechal, nebylo možné jej nastartovat, opět se vibracemi motoru vyšroubovávaly šrouby co drží kryty motoru, atd... ale halvní problém, hrozně se vaklá hřídel u motoru.  V Mountfieldu mne tentokráte přijali vlídně a bez obviňování, co probíhalo minule, stroj vzali do opravy. To mne mile překvapilo. Ani jsem křovinořez tentokráte neočistil. Dokonce si servisní technik vzpomněl, že mi minule nedodali nový vzduchový filtr, který jsem si jako náhradní díl chtěl koupit když jsem měl stroj vyzdednout z první opravy. Oni ani tento základní díl stále nemají skladem, což je těžko pochopitelné, ale je to tak. Co se mi také po první opravě nelíbilo bylo, že mi vrátili křovinořez téměř bez benzínu (asi 10 %), zatímco do opravy šel s téměř plnou nádrží (min. 80 %, spíše 90 %). Jako by nestačilo kolik benzínu člověk projezdí, když stroj vozí autem na reklamace... Co mne mrzí nejvíce je, že jsem si před 2mi měsíci koupil nový stroj, měl z něj radost a dnes mám (vlastně ještě ani nemám) něco co opravami ztratilo veškerý lesk a krásu a přeměnilo se v Černého Petra. Ten stroj strávil víc času v servisu než na louce.  Pokud by se ztracený čas přepočítal na peníze, Husquarna či Stihl vyjdou levněji. Solo asi není stroj k práci. Je to stroj k prodeji a servisu. Pavel Charvát

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika